SZOKUJĄCE informacje! Przyjęli szczepionkę i stało się TO!

Od jakiegoś czasu cały świat zmaga się z epidemią koronawirusa. Na horyzoncie pojawiła się jednak szczepionka przeciwko COVID-19. Ostatnio jednak doszło do szokujących wydarzeń. Przyjęli szczepionkę i stało się to!

Z epidemią walczymy już od co najmniej początku 2020 roku. Najpierw wirus pojawił się w Wuhan w Chinach, później przeniósł się na całą Europę. Teraz pojawiła się szczepionka, która ma pomóc w zwalczaniu groźnego wirusa. Coraz więcej osób postanowiło ją przyjąć, jednak wciąż nie widać żadnej poprawy.

Ostatnio jednak w hiszpańskie pismo  ‚El Pais” poinformowało, że w gminie Calvia na Majorce. 55 ponad połowa funkcjonariuszy domu opieki jest zarażonych koronawirusem. Wszystko można by było jakoś przełknąć gdyby nie jeden fakt. Przyjęli szczepionkę i stało się to!

Przyjęli szczepionkę wszyscy nie tylko pensjonariusze, ale również pracownicy. Po zaszczepieniu zrobiono im test na obecność COVID-19 i okazało się, że są zarażeni. Aż 34 pensjonariuszy udało się do szpitala.

Jak zatem działają szczepionki?

 Szczepionka ma być skuteczna dopiero po przyjęciu 2 dawek

-taką informację możemy przeczytać na stronie Ministerstwa Zdrowia.

Hiszpania niestety nie radzi sobie kompletnie z epidemią koronawirusa. Obecnie zarażonych jest ponad 2 miliony ludzi, z czego zmarło ponad 52 tysiące.

Jaka jest Wasza opinia na temat tego całego zajścia? Myślicie, że rzeczywiście mogło do czegoś takiego dojść?Komentarze