NAJSZYBSZY CZŁOWIEK NA ZIEMI. Zamienił bieżnię na boisko [WIDEO]

Były olimpijczyk spełnia swoje marzenie. Najszybszy człowiek na ziemi zamienił bieżnię na boisko piłkarskie. W minionym tygodniu Usain Bolt zanotował swoje pierwsze trafienia w profesjonalnej piłce.  

Sportowiec od wielu lat podkreślał w wywiadach swoje zamiłowanie do piłki nożnej. Jego ulubionym klubem jest Manchester United, aczkolwiek póki co musi zadowolić się grą w australijskiej A-League. Jamajczyk strzelił ostatnio dwa gole dla Cental Coast Mariners. Jedna ze zdobytych przez niego bramek pokazała, że sportowiec ciągle należy do najszybszych osób na ziemi.

 

 

 

https://twitter.com/twitter/statuses/1050687019502862338

 

 

 

Klub, w którym gra Bolt zwyciężył 4-0 pokonując zespól złożony z gwiazd drugiej ligi australijskiej. Jamajczyk strzelił obie bramki, gdy Mariners prowadzili już 2:0. Przy pierwszym golu wykorzystał swoją szybkość. Otrzymał podanie na dobieg i pokonał bramkarza strzałem w krótki róg. Drugą bramkę zdobył po błędzie rywali, po którym wpakował piłkę do pustej bramki.   

 

 

 

 

 

 

Mało brakowało, a były olimpijczyk nie zgrałby w tym spotkaniu. Co więcej nie zgrałby w żadnym z meczu Mariners, bowiem władze klubu na początku nie były do niego przekonane. Nie potrafił dokładnie przyjąć piłki oraz był nieskuteczny pod bramką, a to już niedopuszczalne na pozycji napastnika. Jednak kolejne tygodnie treningów z drużyną pokazały, że Bolt poczynił spore postępy.  Jamajczyk występuje w koszulce z numerem 95, co stanowi nawiązanie do jego rekordu świata na dystansie 100 metrów.

 

 

ZOBACZ:Spektakularny wypadek . To zaskoczyło nawet strażaków [WIDEO]

 

 

foto pixaby / źródło si.com

Komentarze