Niedzica: zagadkowa śmierć 79-latka. Wszystkiemu winne tabletki na potencję?

W miniony poniedziałek w jednym z pensjonatów w Niedzicy w województwie małopolskim znaleziono zwłoki 79-latka. Okoliczności jego śmierci są tyleż zagadkowe, co nieco nieprawdopodobne, bowiem wszystko wskazuje na to, że mężczyznę zabiło… jego własne pożądanie! 

Dziennikarze „Gazety Krakowskiej” ustalili, że zwłoki 79-latka znaleziono w łazience. Nie wiadomo kto dokładnie dokonał tego odkrycia. Świadkowie, do których dotarli dziennikarze twierdzą, że mężczyzna przyjechał z młodszą partnerką i miał wspomagać się często tabletkami na potencję. Być może to one doprowadziły do zatrzymania akcji serca.

 

ZOBACZ TEŻ: Zaginął 10 lat temu, jego ciało znaleziono w miejscu pracy. Umierał w makabrycznych okolicznościach

 

Policja nie potwierdza tych rewelacji, ale też nie zaprzecza. Dorota Garbacz, rzecznik prasowa nowotarskiej policji przekazała jedynie, że faktycznie prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci 79-letniego mężczyzny. Przyczynę śmierci ma potwierdzić sekcja zwłok.

 

Nas zastanawiają tylko dwie kwestie – skąd świadkowie wiedzą jak często pan wspomagał się tabletkami i gdzie podziała się jego „młodsza partnerka”?

 

wprost.pl/ foto: youtubescreenshot

Komentarze