Niesamowity SZOK! Ma 14 lat i DRUGIE dziecko w drodze!

Ale szok! Dziewczyna ma 14 lat i spodziewa się drugiego dziecka! Ta sprawa jest bulwersująca! Jak to możliwe, że doszło do takiej sytuacji? Czy ktokolwiek na to zareaguje?

Daria Sudniszkowa zaszła w ciążę z licealistą, a teraz uwiódł ją trzydziestolatek! Jak to możliwe? To wszystko bulwersuje!

Zobacz także: Beata Szydło otrzymała OGROMNY cios! TO już naprawdę KONIEC?!

Daria pochodzi z miejscowości Żeleznogorsk na Syberii. Najpierw twierdziła, że ojcem jej dziecka jej dziesięciolatek. Później okazało się, że jest nim siedemnastolatek, który ją zgwałcił!

Fot. Pixabay

Teraz ogłosiła, że znowu jest w ciąży. Ojcem dziecka jest tajemniczy trzydziestolatek! Na dodatek Daria prowadzi konta w serwisach społecznościowych, w których chwali się swoim życiem! Chętnie opowiada o tym, co ją spotkało. Na dodatek reklamuje różne produkty. Dzięki temu ma pieniądze na życie.

Ta sprawa szokuje! Jak to możliwe, że tak młoda dziewczyna tak pogubiła się w życiu? Dlaczego nikt nie pomaga jej wyjść na prostą? Gdzie jest pomoc społeczna? Czy ktokolwiek zainteresuje się jej losem? Może przydałby się tu psycholog?

To na pewno straszny przykład dla jej rówieśników. Miejmy nadzieję, że nie będą powielać zachowania swojej koleżanki.

Na szczęście te wydarzenia dzieją się z dala od Polski. W naszym kraju byłoby to nie do pomyślenia. U nas byłby to skandal dekady.

Zobacz także: Ale SKANDAL! Chciała walczyć z epidemią, a dostała OLBRZMIĄ karę!

Fot. Pixabay

Źródło: se.plKomentarze