NOWE obostrzenia! Jest data

Jak wiadomo od ponad roku Polacy zmagają się z epidemią koronawirusa. Rząd wprowadza też coraz to więcej obostrzeń. Jak widać tak będzie i tym razem. Właśnie zapowiedziano nowe obostrzenia. Jest data.

Od ponad roku na całym świecie szaleje koronawirus. Rządy wprowadzają coraz to nowsze obostrzenia. Liczba zakażeń stale rośnie i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miała spadać i wszystko miałoby wrócić do normalności.

ZOBACZ TAKŻE: NIEPOKOJĄCE odkrycie naukowców ws. COVID-19! Choroba…

Jak się okazuje już niedługo pojawią się nowe obostrzenia. Jest już nawet data. Obostrzenia…

jak nieoficjalnie informuje Wirtualna Polska mają zostać wprowadzone 9 kwietnia. W środę lub w czwartek rząd ma ogłosić nowe obostrzenia. Wszelkie placówki edukacyjne czy gospodarcze otwarte by zostały dopiero pod koniec kwietnia.

Idziemy w kierunku, żeby przedłużyć obostrzenia na razie o tydzień. Wszystko zależy od danych ministerstwa zdrowia ze środy i czwartku na temat zakażeń. Jeśli, mimo Wielkanocy, tendencja będzie wyraźnie spadkowa, to dalsze przedłużenie rygorów powinno iść w kierunku 7 dni

-powiedziała dla WP.pl osoba związana z Kancelarią Premiera.

Nieoficjalnie mówi się też, że rząd utrzyma obostrzenia. To co zrobi rząd, to jeszcze się okaże.

Jaka jest Wasza opinia na temat nowych obostrzeń w Polsce? Myślicie, że powinny zostać wprowadzone, czy raczej powinno się luzować wszelkie obostrzenia?Komentarze