Oblewała mężczyznom krocza wybielaczem. Twierdzi, że zwalczała tak wielki społeczny problem[VIDEO]

Jak widać problemy współczesnego zachodniego świata docierają coraz dalej na wschód. Oto w Rosji młode kobiety postanowiły zacząć walczyć w komunikacji miejskiej z… mężczyznami, którzy siedzą z za szeroko rozstawionymi nogami! 20-letnia Anna Dowgaljuk postanowiła ich wyeksponowane krocza polewać wybielaczem.

Cała akcja została dokładnie przemyślana i udokumentowana na video. Dowgaljuk zrobiła sobie tournee po petersburskim metrze i oblewała wybielaczem krocza wszystkich mężczyzn, którzy jej zdaniem siedzieli ze zbyt szeroko rozłożonymi nogami.

 

 

ZOBACZ: „Wyłonił się z mgły” – tajemniczy statek WIDMO. Policja poznała jego tajemnicę!

 

 

Manspreading, bo tak z angielska nazywa się taki sposób siedzenia jest nie tylko niekomfortowy dla współpasażerów – wszak siedzący w ten sposób mężczyzna często zajmuje dwa miejsca. Ma też, zdaniem kobiet takich jak Dowgaljuk, podtekst antyfeministyczny!

 

Manspreading to obrzydliwy akt, z którym walczy się na całym świecie. Mężczyźni demonstrujący swoją męskość w ten sposób zasługują na pogardę. Jeśli publicznie będziesz pokazywał, jak bardzo jesteś macho, zostaniesz przez nas ukarany. Przy akcji wykorzystano 30 litrów wody i 6 litrów wybielacza

 

– tak zareklamowała kobieta swoją akcję. Zapowiada, że wkrótce pojawi się też w Kazaniu i Moskwie.

 

 

 

Szczerze mówiąc dziwi nas, że na tylu oblanych mężczyzn nie znalazł się żaden pełnokrwisty Iwan, lub Wania, który sprowadziłby tą waleczną feministkę do parteru. Może jednak rosyjscy mężczyźni nie są wcale tacy straszni?

 

Co równie istotne, w dwa dni film obejrzano aż 3 miliony razy i… zebrał on niesamowicie negatywne opinie. Komentujący oskarżają kobietę o napaść i o narażanie zdrowia innych osób. Jeśli faktycznie używała wybielacza, mogłoby to się skończyć źle dla oblanych.

 

 

Zanim opublikowaliśmy artykuł, oryginalny film został usunięty przez YouTube jako łamiący standardy. Tutaj możecie zobaczyć jego duże fragmenty:

 

 

 

wprost.pl/ youtube.

Komentarze