„Osiemnastka” z koszmaru: zbiorowo zgwałcili ją koledzy. „Spełnili na niej wszystkie chore fantazje”

Przerażający finał miały 18-ste urodziny pewnej mieszkanki Głogowa. Została zaproszona do domu przez swojego wieloletniego przyjaciela. Chłopak miał jej zorganizować małe przyjęcie urodzinowe. 

Ofiara znała się z Grzegorzem G. od podstawówki. Miała zajrzeć do niego na chwilę. Nie wiedziała, że rodzice przygotowali dla niej niespodziankę – wynajęli salę, aby mogła uczcić ten ważny w życiu każdego człowieka moment.

 

 

ZOBACZ: Nie chciała z nim być, więc została zgwałcona i zamordowana. Opis zbrodni jeży włosy na głowie

 

 

Jak wspomina ofiara dziennikarzom Uwagi TVN, gdy wyszła na balkon zapalić, stało się coś złego. Grzegorz i jego kolega zamknęli ją na balkonie i coś między sobą omawiali. Potem dali jej do wypicia dziwny drink, po którym urwał jej się film. Była to tabletka gwałtu.

 

Wszystką ją boli. Krocze, odbyt, gardło. Wszystkie fantazje, jakich się naoglądali na filmach erotycznych, spełnili na niej. Nie życzę żadnej kobiecie, żeby doświadczyła czegoś takiego

– opowiedziała jej zrozpaczona matka

 

Co gorsza, zwyrodnialcy wszystko sfotografowali na telefonie ofiary. Gdy nad ranem dziewczyna przebudziła się w samochodzie pod domem, poznała przerażającą prawdę. Od razu pojechała do szpitala i na policję.

 

 

ZOBACZ: Sąd skazał gang zwyrodnialców na karę 221 lat pozbawienia wolności. Podczas gwałtów zamiast prezerwatyw używali zwykłych foliowych torebek

 

Obaj sprawcy – Grzegorz G, i jego kolega Maksymilian M. zostali aresztowani. Dziewczyna przeszła potężną traumę – próbowała popełnić samobójstwo i do tej pory nie wróciła do szkoły. Kontynuuje nauczanie w trybie indywidualnym. Miejmy nadzieję, że jej oprawców spotka sprawiedliwa i zasłużona kara.

 

uwaga tvn/ foto: zdjęcie ilustracyjne 

Komentarze