Sąd skazał gang zwyrodnialców na karę 221 lat pozbawienia wolności. Podczas gwałtów zamiast prezerwatyw używali zwykłych foliowych torebek

W skład gangu wchodziło 20 mężczyzn, którzy wykorzystali seksualnie piętnaście nieletnich dziewczyn. Co najmniej dwie z nich w wyniku gwałtów zaszły w ciążę, a jedna próbowała odebrać sobie życie. Mężczyźni żerowali na uczuciach swoich ofiar.

Do wykorzystywania dziewczyn doszło pomiędzy 2004 a 2011 rokiem. Gang z Huddersfield, został skazany za 120 przestępstwa na nieletnich w wieku od 11 do 17 lat. Mężczyźni wabili swoje ofiary wykorzystując ich młodość oraz naiwność. Sprawiali, że dziewczyny mogły się poczuć docenione, wtedy dokonywali gwałtów.

 

 

 

Przerażające jest to do jakiego stopnia potrafili omamić swoje ofiary. Dla przykładu jedna z dziewczyn chcąc uciec na spotkanie ze swoim oprawcą doznała pęknięcia czaszki podczas upadku z pierwszego piętra, kiedy próbowała się wymknąć z domu.

 

 

 

Gwałciciele po tym jak już zdobyli zaufanie swoich ofiar zabierali je w odosobnione miejsca poza miasto lub w biedniejsze dzielnice, gdzie dokonywali gwałtów. Dziewczyny niejednokrotnie były faszerowane narkotykami lub upijane alkoholem. Często zdarzało się, że zwyrodnialcy zamiast prezerwatyw używali foliowych torebek. Wszyscy ze skazanych są Brytyjczykami pochodzenia azjatyckiego, w większości z Pakistanu.

 

 

 

 

ZOBACZ:Policja znalazła spalone zwłoki dziecka w piekarniku. Zarzut morderstwa postawiono jej babci

 

 

 

foto pixaby / źródło bbc.comKomentarze