Paulina Młynarska masakruje Matę. To #patoćwierćinteligecja!

Paulina Młynarska zabrała głos w sprawie rapera Maty (Paweł Matczak, 21 l.). Jeśli chodzi o jego muzykę, to dziennikarka nie komentowała jego dokonań.

Dopiero współpraca Maty z McDonald’s skłoniła Paulinę Młynarską do napisania obszernego wpisu. Od dziś w „maku” można kupić zestaw Maty. Kosztuje on 18 złotych i zawiera potrójnego cheeseburgera, średnie frytki i waniliową matcha latte.

 

https://www.instagram.com/mlynarskapaulina/

 

Dziennikarka była oburzona, że idol młodzieży zachęca do jedzenia niezdrowych fast foodów:

 

…kiedy ktoś, kto ma realny wpływ na zachowania wielkich grup młodych ludzi, zachęca za kasę do jedzenia najbardziej szkodliwego żarcia jakie istnieje, to chyba trzeba coś powiedzieć.

– zaczyna Młynarska i dalej wygarnia Macie.

 

Co Ty Mata, czytać nie umiesz? Nie wiesz co śmieciowe żarcie robi z ludzkim zdrowiem? Nie wiesz co to jest otyłość, cukrzyca i zawał? To ma być ta Twoja kontestacja? Pod tym szyldem? #patoćwierćinteligecja Zestaw Maty.

– podsumowała zestaw Maty.

 

I faktycznie, danie od Maty to przede wszystkim tłuszcz, cukier i mnóstwo kalorii. W zestawie, który można uznać, za przekąskę ma aż 1119 kcal, czyli ponad połowę przeciętnego dziennego zapotrzebowania na kalorie. Z pewnością jednak wiele osób nie czyta informacji dotyczących wartości kalorycznych i po konsumpcji zestawu od Maty, zje jeszcze pełen obiad czy sporą kolację. Stąd prosta droga do otyłości.

 

>>>Henio Majdan trenuje z tatą. Coś poszło nie tak!

 Komentarze