Henio Majdan trenuje z tatą. Coś poszło nie tak!

Henryk Majdan to syn Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek. Chłopiec przyszedł na świat w czerwcu 2020 r, więc obecnie ma roczek i cztery miesiące.

Mały Henio Majdan zwany także „dzidziusiem Majdana” często gości na profilu Radka czy Małgosi i zawsze wzbudza wiele zachwytów. Pojawiała się także i krytyka, gdyż część osób uważa, że Majdanowie nazbyt wykorzystują swoje dzieci do celów reklamowych.

 

https://www.instagram.com/r_majdan/

 

Niemniej jednak Henryk Majdan dzięki swoi rodzicom jest już dobrze znany szerokiej rzeczy internautów. Teraz, gdy już samodzielnie chodzi, Radek postanowił zabrać syna na trening piłkarski. Jak napisał dumny tata:

 

Henio💙już po pierwszym treningu z Tatą⚽️💪😁co prawda jeszcze nie ustaliliśmy pozycji, Bramkarz🥅, czy Napastnik⚽️? #dzidziusmajdana

 

Jednak patrząc na zdjęcia, internauci zauważyli, że coś poszło nie tak! Otóż w rodzinie, gdzie wszystko musi być stylowe, markowe i pod kolor, mały Henio ma zwyczajną piłkę. Co więcej, jest to piłka „dziewczyńska” a nie „chłopięca:, bo nadrukowano na niej postacie z „Krainy Lodu”:

 

Widać chłopak „Ma tę moc…”😂

 

Piłka z Elzą 😄 to tak jak prawdziwy facet różu sie nie boi …to prawdziwy piłkarz zagra piłką z Elzą 😘 kocham Pana żonę 😉

 

Na razie ma tę moc A później to sam wybierze. 👏

– pisali rozbawieni fani.

 

Jak sądzicie, czy wybór piłki z Elsą i Anną był celowym zabiegiem?

 

>>>Małgorzata Socha pokazała pokój córek. Fani łączą się w bólu!

 

https://www.instagram.com/r_majdan/

 Komentarze