„D**ę ci widać, obróć się bardziej do jachtów, to może coś zarobisz”. Doda ujawniła kulisy małżeństwa z Emilem Stępniem!

„D**ę ci widać, obróć się bardziej do jachtów, to może coś zarobisz”. miał powiedzieć Emil Stępień, gdy zastał żonę drzemiącą na planie filmu „Dziewczyny z Dubaju”.

Doda udzieliła właśnie wywiadu dla „Wprost” gdzie ujawnia kulisy swojego związku z producentem filmowym Emilem Stępniem. Z tego, co powiedziała wynika, że Emil stosował wobec Dody przemoc psychiczną i poniżał ją na różne sposoby.

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Wokalistka zasugerowała, że mąż ją zdradzał, a ona sama wykazała się wielką naiwnością biorąc z nim ślub:

 

ja sama wykreowałam postać Emila, taką, jaką ja sama widziałam przez dłuższy czas. Fajnego, uczciwego faceta, chodzącego do kościoła, dobrego i kochanego, stroniącego od alkoholu, nie homofoba

– przyznała.

 

Jak się bowiem okazało:

 

…Emil ma osiem kart telefonicznych. A ja się tak cieszyłam, opowiadałam koleżankom, że idąc do toalety, zostawia telefon na stole…

 

Doda przyznał, że już dwa lata temu wyprowadziła się od Emila Stępnia. Teraz zarówno ona jak i jej mama są zastraszane przez producenta. W związku z tym obecnie gwiazda kontaktuje się z mężem jedynie mailowo:

 

Kiedy jeszcze miałam, gdy dzwonił, a jego imię pojawiało się ekranie telefonu, dostawałam duszności ze stresu. Nie mogłam oddychać. Zresztą on o tym doskonale wie.

– opowiadała.

 

>>>Piotr Krysiak masakruje Emila Stępnia! Nazwał go „ratlerkiem” i „błagającym pudlem”!

 

cyt/wywiad na wprost.plKomentarze