Pilot Boeinga przeraził się kiedy spojrzał w lewo! Jego oczom ukazał się (…)!

Pilot pasażerskiego Boeinga 767 przelatującego nad Londynem najadł się strachu kiedy jego oczom ukazały się myśliwce Królewskiej Siły Powietrznej (RAF). Samoloty zostały poderwane z bazy wojskowej po tym jak Boeing lecący z Izraela do USA stracił kontakt z wieżą.

Do tej niespodziewanej sytuacji doszło w minioną niedzielę. Akcja przeraziła mieszkańców Londynu, którzy z niepokojem patrzyli w niebo. Niemniej strachu najadł się pilot Boeinga 767 lecącego z Izraela do USA. Kiedy mężczyzna spojrzał w lewo jego oczom ukazały się dwa myśliwce należące do Królewskich Sił Powietrznych (RAF). Stevan Giordano jeden z pilotów maszyny przyznał, że dopiero po 10 minutach zdał sobie sprawę z braku łączności z wieżą w Londynie. To własnie wtedy obok Boeinga pojawiły się dwa myśliwce.

 

ZOBACZ:Samolot musiał awaryjnie lądować, ponieważ pasażerka robiła TO w toalecie! Kobieta przez prawie godzinę nie mogła (…)!

 

Spojrzałem w lewo i nieomal dostałem zawału, kiedy zobaczyłem jednego z nich, lecącego tak blisko nas, ze światłami stroboskopowymi i żarzącymi się pasami światła wzdłuż kadłuba – powiedział pilot.

 

 

 

Dopiero wtedy piloci zdali sobie sprawę z problemu, mignęli wojskowym samolotom światłami do lądowania, że wszystko jest w porządku i nawiązali z nimi kontakt radiowy. Myśliwce towarzyszyły jeszcze pasażerskiemu Boeingowi przez 5 minut, po tym czasie odleciały i wróciły do bazy. Problemy maszyny z łącznością rozpoczęły się już nad Niemcami. Na szczęście samolot bezpiecznie doleciał do USA.

 

ZOBACZ TAKŻE:ZAŁOGA samolotu OCALIŁA jej ŻYCIE! ZOBACZ w jak UROCZY SPOSÓB dziewczynka się ODWDZIĘCZYŁA!

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com

 

 

 

Komentarze