Piotr Adamczyk reaguje na zarzuty Weroniki Rosati. Zaskakujące JAK o niej mówi!

Piotr Adamczyk i Weronika Rosati parą byli bardzo krótko. Najprawdopodobniej zaczęli się spotykać w 2013 r. i tymże samym roku się rozstali.

Ich związek zakończył się po wypadku, w jakim brali udział w 2013 roku. Piotr Adamczyk kierował autem, ale to Weronika Rosati doznała poważnych obrażeń.

Teraz, po 10 latach, aktorka wysunęła przeciwko Adamczykowi zarzuty!

 

https://www.instagram.com/piotradamczykactor/

 

Zarzuty Rostati wobec Adamczyka

 

W obszernym wpisie przyznała, że dopiero teraz ma odwagę zabrać głos w tej sprawie. Opisała swoje obrażenia i dolegliwości, jakie towarzyszą jej po dziś dzień. Wskazała także szanse zawodowe, jakie utraciła przez to zdarzenie.

Na koniec zwróciła się do Adamczyka:

 

10 lat temu,my wiemy jaka była i jest prawda.
Prosze Cię o nie wykonywanie zawodowych lub innych szkodliwych działań przeciwko mnie. Nie chce wyciagać spraw i dowodów, chce żyć bez przeszkód i fałszywych mitów na mój temat i na temat tego wypadku i otaczajacych go wydarzeń.
Na to zasługuje i tego od Ciebie oczekuje. [więcej tutaj]

 

Cichopek świętuje rocznicę ślubu z Hakielem? Szok, GDZIE spędziła weekend!

 

Oświadczenie z przed 8 lat…

 

Aktor zareagował na ten post. Na swoim profilu opublikował pismo z… 2015 roku. Jest to pismo jego prawnika, w którym mecenas żąda sprostowania od „Na Żywo”. Owo sprostowanie miałoby brzmieć następująco:

 

Nieprawdą jest, iż Pan Piotr Adamczyk odmówił podpisania „oświadczenia sprawcy wypadku”, albowiem nigdy nikt nie zwrócił się do niego z prośbą o takowe oświadczenie.

 

Sugestia, iż Pan Piotr Adamczyk pozostawił Panią Weronikę Rosati bez pomocy finansowej, nie poczuwając się do obowiązku pokrycia kosztów leczenia, jest nieprawdziwa, albowiem pokrył on koszty wszystkich operacji, leczenia oraz rehabilitacji zarówno tych wykonywanych za granicą jak i w Polsce. Do dnia dzisiejszego kwota ta stanowi ponad 300.000 zł. Ponadto wciąż uiszcza kwotę 5000 zł miesięcznie na pokrycie kosztów rehabilitacji Pani Weroniki Rosati.

 

Jednocześnie celem wsparcia byłej partnerki w dalszym ciągu (choć minęło już 7 miesięcy od rozstania) pokrywa on w całości koszty wynajmu luksusowego apartamentu dla Pani Weroniki Rosati w L.A.

 

Jeszcze więcej luksusu! W willi Klaudii Halejcio powstał „basenowy raj”! [FOTO]

 

Zaskakujące jak Adamczyk mówi o Rosati!

 

W rozmowie z Onetem aktor skomentował stawiane mu zarzuty. Uwagę zwraca to, że o swojej dawnej partnerce oraz o „koleżance” z branży mówi per „pani”. To z pewnością świadczy o zdystansowaniu się względem aktorki:

 

Wszystkie sugestie zawarte w ostatniej publikacji pani Weroniki Rosati, które odnoszą się do mnie, są nieprawdziwe i obliczone wyłącznie na wywołanie sensacji.

– stwierdził w rozmowie z Onetem.

 

I dodał:

 

Przykro mi, że pani Weronika Rosati upatruje we mnie przyczyny swoich zawodowych niepowodzeń i sugeruje, iż podejmuję jakieś bliżej nieokreślone „szkodliwe działania”, co jest oczywistą nieprawdą. Nigdy w żaden sposób nie działałem ani nie zamierzam działać na szkodę pani Weroniki.

 

„Pani Weronika” nie odpuszcza

 

Tymczasem Weronika Rosati odniosła się do kwestii płacenia za jej leczenie. Wyjaśniła, że Piotr Adamczyk pokrywał koszty jej leczenia – nie z dobrej woli – a na mocy ugody. I robił to tylko do 6 grudnia 2016. Mieszkanie natomiast opłacał do 31 grudnia 2015 r.

 

„Wstrętne i obrzydliwe zachowanie” Joanna Opozda o nowym pomyśle Królikowskiego!

 

https://www.instagram.com/piotradamczykactor/

 

https://www.instagram.com/piotradamczykactor/

 

https://www.instagram.com/piotradamczykactor/

 

https://www.instagram.com/piotradamczykactor/

 

https://www.instagram.com/weronikarosati/

Komentarze