PORUSZAJĄCE wyznanie Joanny Racewicz! Tego NIKT się nie spodziewał!

Joanna Racewicz opublikowała w sieci poruszające wyznanie. Fani byli w szoku! Co napisała znana prezenterka?

Racewicz słynie z filozoficznych wpisów. Teraz opublikowała kolejny. Tym razem odniosła się do strachu. Wiadomo, że życie nie oszczędzało znanej prezenterki. W tragicznych okolicznościach straciła męża.

– Strach to tylko projekcja przyszłości, która może nigdy się nie wydarzyć. Patrzę mu w oczy i próbuję wytrzymać wzrok. Nazywam, żeby wiedzieć który z nich siada mi właśnie na ramieniu. Bo każdy jest trochę inny. A jeśli wszystko zawiedzie i nic nie działa – biorę go za rękę i mówię: „chodź, jeśli nie chcesz odejść, wejdź, rozgość się, chcesz herbaty”? Siadamy przy stole i gadamy do rana. Dziś też zapowiada się długi wieczór  – napisała.

Fani byli poruszeni podejściem Joanny do życia. Widać, że jest bardzo świadoma tego, co robi i jak się zachowuje. Jej sympatycy po prostu ją ubóstwiają.

Zobacz także: NIEBYWAŁY skandal! Producenci fałszowali skład ubrań!

Zalali Instagram falą komentarzy!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Racewicz (@joannaracewicz)

Co na to fani?

Przepiękna. Kochana. Bliska mi, Joasiu. Znam to spojrzenie, ten układ ust, to uczucie. Znam swój strach. Zaprzyjaźniłam się z nim i już prawie nie boli. Myślami jestem dziś blisko Ciebie ❤️. Przytulam.

Ja bym nie dawał mu herbaty😉spić dziada i niech kima w kącie, rano jajecznica i do domu😀

Być „tu i teraz”… Bycie w chwili… Nie zamartwianie się o jutro… Wciąż się tego uczę… Być pojętnym, pilnym i uważnym uczniem w szkole życia. Oto mój cel, moje marzenie… A i tak celem jest droga…❤️

Takiego sposobu na lęk jeszcze nie znałam 🤭muszę spróbować podać mu herbatę i pogadać 🙏może go w końcu oswoję 🤔dziękuję Pani Joasiu i życzę spokojnej nocy ❤️

Jak zawsze w punkt Pani Asiu👌👍😘

U mnie często są takie wieczory🌹🌹🌹🌹Serdeczności dla Pani💛💛

Joanna jak zwykle zachwyciła internautów. Traktują ją jak wyrocznię! To duży kapitał, ale i odpowiedzialność!

Zobacz także: Premier ogłosił WAŻNĄ decyzję! Chodzi o 200 mln dolarów!

Fot. Instagram

Komentarze