Powiedzielibyście, że niedawno urodziła dziecko? Kilka miesięcy po porodzie półnaga modelka błyszczy na stronach magazynu (FOTO)

Modelka została mamą na początku kwietnia. To pierwsze dziecko Iriny Shayk i Bradley’a Cooper’a. Długo jednak nie wytrzymała na urlopie macierzyńskim. Już rzuciła się w wir pracy.

 

Angażuje się w nowe projekty i kampanie reklamowe. Na Instagramie możemy zauważyć efekty jej pracy dla hiszpańskiego wydania „Vogue’a”. Trzeba przyznać zdjęcia są powalające.

 

 

31-letniej modelce nie da się odmówić urody. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia. Niedawno Irina została twarzą włoskiego domu mody Blumarine. Teraz również sierpniowy numer „Vogue’a” należy do niej. Zdjęcia do imponującej sesji robił popularny na całym świecie fotograf Mario Testino. Modelka do zdjęć pozowała półnago. Okrywała ją jedynie kurtka. Ukazuje niezwykle naturalne i zmysłowe wcielenie kobiety. Stylizacje do sesji przygotował Paul Cavaco. Modelka pozowała w ciężkiej, męskiej kurtce i sukience z foliowym przodem.

 

 

Na Instagramie możemy podziwiać również dość odważne zdjęcia modelki.

 

kd, źródło: wp, instagram

Komentarze