Prawie NAGI Rafał MAŚLAK pokazał jak się…! [VIDEO]

W sieci pojawiło się intrygujące nagranie z Rafałem Maślak w roli głównej.

Rafał Maślak (ur. 1989) to jeden z najprzystojniejszych Polaków. W 2014 roku został Misterem Polski, a następnie zdobył tytuł III Wicemistera International 2014.

Aktor i fotomodel

Od tego czasu Rafał pracuje jako fotomodel oraz gra epizodyczne role w polskich serialach. Mogliśmy go oglądać między innymi w „Na dobre i na złe”, „Za marzenia”, czy „Na sygnale” a ostatnio w „Barwach Szczęścia”, gdzie grał Alana – jednego z uczestników reality show pt. Ex Ex.

Rafał Maślak jako osoba o reprezentacyjnym wyglądzie pojawił się także jako uczestnik programów „Agent – Gwiazdy”, czy „Dance, Dance, Dalce”.

Prywatnie

Jest szczęśliwym, młodym tatą. W 2018 roku wziął ślub z Kamilą ( z domu Nicpoń), a którą poznał się na planie teledysku piosenki Ona Jedyna zespołu MIG. Także Kamila jest modelką, dlatego razem z Rafałem tworzą piękną parę.

29 marca 2019 urodził się ich synek Maksymilian. Od tego czasu obydwoje w social mediach prezentują pełnię szczęścia rodzinnego i dzielą się z fanami swoim codziennym życiem.

Prawie nagi Rafał Maślak pokazał jak…

I właśnie do tej kategorii zaliczyć można filmik, jak pojawił się na instagramie Rafała. Nagrała go Kamila z ukrytej kamery, więc przez pewien czas model nie wiedział, że jest filmowany.

Na nagraniu widzimy, jak prawie nagi, bo jedynie w ręczniku, Rafał Maślak znajduje się w łazience. Ale nie sam, bo z małym Maksymilianem! Maluch – bardzo oryginalnie – siedzi w umywalce. Tymczasem jego tata śpiewa, tańczy i… goli się!

Zobacz też: Dawid KWIATKOWSKI przyznał się! Naprawdę jest…

Ręcznik!

Internauci, a może raczej internautki, zwróciły uwagę na sympatyczną rodzinną scenkę:

„Super 👍 niech się uczy od małego na starość jak znalazł”

„słodziaczek kochany mały przystojniaczek wam rośnie prze pięknie”

Z kolei inne patrzyły raczej na ręcznik, w który owinięty był Rafał. Nagranie zapewne poruszyło wyobraźnię pań, bo pisały:

„Dobrze ze ci ten ręcznik nie zleciał z pupki 😋”

„🤣 uwazaj by ręcznik nie spadł 😂”

„Uwielbiam dzieci 😍ale tym razem moją uwagę zdecydowanie przykuł jego Tata😉”

A na co Wy zwrócicie uwagę? 🙂 Video poniżej.

https://www.instagram.com/p/B7ggeKmlz–/?igshid=u0omdr9lywcm

fot. https://www.instagram.com/rafalmaslak/

 Komentarze