Prezenterka Polo TV chwali się piersiami. Fani oszaleli z zachwytu!

Klaudia Wiśniowska nadal odpoczywa w Tunezji. Prezenterka Polo TV nie zapomina o swoich fanach. Opublikowała dla nich dwa zmysłowe zdjęcia. Na obu eksponuje biust. Internauci zostali rozgrzani do czerwoności!

Klaudia uwielbia pozować do fotografii. I trzeba przyznać, że efekty kolejnych sesji są zachwycające. Tym razem prezenterka pokazała się w letniej, białej sukience, eksponującej jej piękny biust. Postawiła też na prostą, ale idealnie pasującą do reszty fryzurę, ułożoną w tzw. „koński ogoń”.

Fani zbierali szczęki z podłogi. Kolejne komentarze pojawiały się w błyskawicznym tempie.

Ale śliczna 😍😍🥰🥰🥰👍☺️☺️☺️

Dziewczyna z sąsiedztwa 😊👍

Też chciałbym Twoją „little pony”

Śliczna jesteś ślicznie wyglądasz śliczna masz buzke oczka usteczka fryzure minioweczke dekoldzik ciałko jedrny i nie mały biuscik sexowne uda. Pięknie wyglądasz piękna jesteś i sexowna laseczka klaudusiu i słodkie całuski dla ciebie 💋💋💋💋

Po prostu Ślicznie wyglądasz Pozdrowionka miłego wieczoru 😘😘

Cudowna ☀️💮💖

KLAUDIA śliczne masz piersi.

You are so beautiful😘😘😘😘😘

Śliczna dziewczyna 😍

Piękny elfik 🥰

Klaudia Wiśniowska jest prezenterką Polo TV. W tej stacji jest gospodynią „Disco Studio” i koncertów. Kiedyś pracowała m.in. w Superstacji, gdzie prowadziła popularny program „Na tapecie”. Dziennikarka słynie z dbania o urodę.

Niedawno wrzuciła do sieci fotografię z plaży. Wiśniowska pozowała w ciekawym stroju kąpielowym. Do fotografii stanęła w kuszącej pozie.

Fot. InstagramKomentarze