Dziewczyna postanowiła „pobawić” się w fryzjera! Podczas strzyżenia nie wszystko poszło zgodnie z planem!

Wielu mężczyzn narzeka, że przez pandemię koronawirusa nie może pójść do fryzjera i obciąć włosy. Niestety restrykcje dosięgły również salony kosmetyczne i fryzjerskie. Obostrzenia zostały wprowadzone ze względu na nasze bezpieczeństwo. Dlatego niektórzy eksperymentują i sami bawią się w fryzjera.

Podobnie było w przypadku pary z Ohio. Cory nalegał, aby jego dziewczyna Emily skróciła mu fryzurę, ponieważ z długimi włosami czuje się dość niekomfortowo. Dziewczyna chwyciła za nożyczki i postanowiła pobawić się w fryzjera, jednak podczas obcinania włosów nie wszystko poszło zgodnie z planem, co widać na załączonym nagraniu. Para zgodnie z zaleceniami amerykańskiego rządu ogranicza wychodzenie z domu. To właśnie tam narodził się pomysł zorganizowania salonu fryzjerskiego. Niestety Emily szybko przekonała się, że podczas obcinania włosów same dobre chęci nie wystarczają.

 

ZOBACZ:Odmówili jej wykonania testu na obecność koronawirusa! Finał okazał się tragiczny!

 

Cory, który zdecydował się poddać eksperymentowi pewnie długo będzie żałował swojej decyzji. Para nagrywała całą „akcję”, a później opublikowała film w mediach społecznościowych. Amerykanka przyznała się, że po raz pierwszy w życiu kogoś obcinała i teraz już wie, że nigdy tego nie powtórzy. Mimo tego, że chłopak tłumaczył Emily jak ma wyglądać fryzura i ile centymetrów ma skrócić jego włosy to obcinanie wymknęło się spod kontroli. W efekcie żeby wyjść na ulicę mężczyzna musiał obciąć się na zero.

“Honey, that’s too much” – Cory Pendergast

Gepostet von Emily Pendergast am Samstag, 28. März 2020

 

ZOBACZ TAKŻE:Sytuacja jest DRAMATYCZNA! Tylko dziś w Polsce na Koronawirusa ZMARŁO…

źródła: o2.pl, foto: facebook.com, wideo: facebook.com

 Komentarze