Przyjaciółka Kory skrytykowała Kamila Sipowicza! MA RACJĘ?

Przyjaciółka Kory, Hanna Bakuła ostro skrytykowała postępowanie Kamila Sipowicza. Zaledwie półtora roku po śmierci Olgi Jackowskiej, jej partner układa sobie życie z nową kobietą. 

 

 

Kora, polska piosenkarka rockowa, współzałożycielka zespołu Maanam zmarła po długiej walce z nowotworem.  W 2013 zdiagnozowano u niej rozsianego raka jajnika z przerzutami do otrzewnej. Artystka przeszła wiele zabiegów i operacji, niestety w ostatnim tygodniu jej życia stan zdrowia uległ znacznemu pogorszeniu. Partnerka Kamila Sipowicza zmarła 28 lipca 2018 o godzinie 5:30 w swoim domu. 

 

Sprawdź też: Co dzieje się z Pawłem Królikowskim? Jest OSTATECZNA informacja

Rok po śmierci artystki, jej wieloletni partner Kamil Sipowicz wyznał, że jest związany z nową kobietą. 

 

 

 

Pod koniec lata tego roku zdarzyło się w moim życiu coś, co chciałem zachować dla siebie, zapragnąłem prywatności. Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi, ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy – poinformował w 2019 roku pan Kamil. 

 

 

Jakiś czas temu przyjaciółka Kory, malarka Hanna Bakuła odniosła się do poczynań Kamila Sipowicza. Zasugerowała, że wokalistka z pewnością nie chciałaby, aby jej miejsce tak szybko zajęła inna kobieta. 

 

 

Każdy chce wierzyć, że jest niezastąpiony i wyjątkowy i że już po nim potop, że już po nim nic nie będzie. Myślę, że Kora nie chciałaby, aby tak szybko ułożył sobie życie z inną. Oczywiście w filmach amerykańskich żona, umierając, mówi: „ułóż sobie życie jak najszybciej, najlepiej z moją najlepszą przyjaciółką”, nie wiedząc, że on już ma ułożone, właśnie z tą przyjaciółką. Ona mu pozwala na coś, co on już ma. Natomiast Kora sobie nie wyobraziła, że jej miejsce raz, dwa, trzy może zająć inna osoba… Myślę, że może za szybko – powiedziała do prowadzącej programu „Super Show” pani Hanna. 

 

Zdjęcie: Instagram

Źródło: Super show, Instagram

Zobacz też: Tak śpiewała Ewa Farna 10 LAT TEMU! Zobacz, jak się zmieniła!Komentarze