Putin ma PARKINSONA! Odbiorą mu WŁADZĘ w LIPCU!

Władimir Putin choruje na chorobę Parkinsona. Przyjmuje 10 lekarstw dziennie, żeby opanować drżenie rąk. Ma już zmiany psychiczne. Władzy ma zostać pozbawiony w lipcu.

Choroba Parkinsona

Alexandre Adler, który jest historykiem i publicystą powiedział na antenie radia RMF FM, że Władimir Putin zmaga się z chorobą Parkinsona. Oznak zewnętrznych choroby próżno szukać u prezydenta Rosji, bo przyjmuje on codziennie wiele lekarstw, które hamują znacząco rozwój choroby Parkinsona. Alexandre Adler powiedział:

Medycyna zrobiła duże postępy. Putin ma najlepszych lekarzy, bierze 10 lekarstw dziennie i kiedy pokazuje się publicznie nie widać, że jest chory. Ręce mu się w ogóle nie trzęsą, nie widać, że jest chory. Ale są zmiany psychiczne. Jest coraz bardziej impulsywny.

Przeciek o chorobie

Osoba z bliskiego otoczenia Putina wyjawiła informacje o stanie zdrowia Putina. Te trafiły do sieci. Ludzie Putina przygotowują w ten sposób opinię publiczną do odsunięcia prezydenta Rosji od władzy. Jednak stan zdrowia nie będzie przeszkodą, żeby Putina postawić przed sądem. Zdaniem Adlera Rosjanie nigdy nie zgodzą się, by Putina sądzić przed Międzynarodowy Trybunałem Karnym w Hadze. Rosjanie będą chcieli go osądzić u siebie. Już w lipcu Putin ma zostać odsunięty od władzy. Zastąpić ma go Sergiej Naryszkin. Putin zdaje sobie z tego sprawę i właśnie dlatego publicznie upokorzył go podczas narady przed uznaniem suwerenności części Donbasu. Putin w ten sposób chciał pokazać, że Naryszkin ma słaby charakter i nie poradzi sobie z rządzeniem Rosją w przyszłości. Atak na Ukrainę miał odsunąć w czasie odebranie władzy Putinowi. Chciał on zdobyć większą popularność wśród Rosjan.

Impulsywny i nieobliczalny

Adler uważa, że Putin staje się coraz bardziej impulsywny i nieobliczalny. Guzik nuklearny znajduje się pod ochroną  ministra obrony Siergieja Szojgu. Gdy Putin zostanie pozbawiony władzy, stosunki Rosji z Zachodem ocieplą się. Sergiej Naryszkin uważany jest za człowieka racjonalnego, doskonale mówi on po angielsku i francusku. Pochodzi z rodziny artystokratycznej. Putin wie, że jego dni na Kremlu są policzone, dlatego może sięgnąć po najbardziej śmiercionośne środki.

Źródło: RMF24

Zdjęcie: Facebook/ W Ukrainie

 

Komentarze