Richardson to ma „szczęście”! Jej nowy ukochany to przemytnik!

Monika Richardson ma za sobą trzy małżeństwa, a także inne, nieformalne związki.

Ostatni z nich zakończyła wiosną 2023 roku, jednak niedługo pozostała singielką. Najprawdopodobniej bowiem już pod koniec 2023 roku zaczęła się spotykać z kolejnym mężczyzną.

 

https://www.instagram.com/monikarichardson/?hl=pl

 

Przypomnijmy, że poprzedni partner Richardson, Konrad Wojterkowski miał poważne problemy finansowe. Jak przyznawał, jego dług wynosił około 100 milionów złotych i to właśnie sytuacja finansowa miała być jedną z przyczyn rozsatania.

 

Od początku mieliśmy świadomość, że posklejanie naszych trudnych osobowości na „do końca” życia będzie graniczyło z cudem. Moja skomplikowana sytuacja finansowa z bagażem braku gotówki czasem nawet „na bilet tramwajowy” na pewno nie pomogła.

– przyznał Wojterkowski.

 

Partner Moniki Richardson – przemyt papierosów

Tymczasem nowy ukochany Moniki Richardson także jest mężczyzną „z przeszłością”. Według informacji Super Expressu, 47-letni Artur siedział w więzieniu:

 

Ma na koncie wyroki za przemyty papierosów na ogromną skalę i odsiadki, których nie ukrywa. Jego ciało pokryte jest więziennymi dziarami – trzy kropki i kreska przy oku oraz kwinkunksy [pięcioelementowy wzór geometryczny- przyp. red] na obydwu dłoniach to niewielka część jego tatuaży*

 

Co więcej, nie są to tylko stare sprawy, bo także obecnie został wobec Artura zasądzony 3-miesięczny areszt. Mężczyzna został z niego zwolniony tylko z uwagi na poręczenie majątkowe w wysokości 50 tysięcy złotych.

Jak jednak zauważyli paparazzi, mężczyzna na co dzień towarzyszy dziennikarce – wozi ją w różne miejsca i pomaga załatwiać codzienne sprawy.

Czyżby więc Monika Richardson zagustowała w „niegrzecznych chłopcach”?

 

*cyt. se.pl

Komentarze