Rozenek zaśpiewała w DDTVN: „nie idzie jej słuchać”! [VIDEO]

44-letnia Małgorzata Rozenek to kobieta wielu zawodów. Celebrytka chodziła do szkoły baletowej, ale ukończyła wydział prawa, następnie rozpoczęła swoją karierę w telewizji.

Największą popularność zyskała dzięki programom „Perfekcyjna Pani Domu” i „Projekt Lady”. Niedawno Małgorzata Rozenek dołączyła do „Dzień Dobry TVN”, a pomimo upływu czasu, jej udział w śniadaniówce budzi wiele kontrowersji.

Tak też było i tym razem, gdy stacja pokazała filmik, na którym Krzysztof Skórzyński gra na fortepianie, a Małgorzata śpiewa.

 

Jest to nagranie zakulisowe, bo widać, jak przy Rozenek fryzjer prostuje jej włosy. Stacja jednak uznała, że video jest „nastrojowe” i opublikowała je na instagramie.

 

https://www.instagram.com/dziendobrytvn/

 

Widzowie byli jednak innego zdania i piosenka „Nie mogę Ci wiele dać” grupy Perfcect w wykonaniu prowadzących spotkała się a takimi komentarzami:

 

 

Pan Krzysztof super prowadzący ale pani Małgosia nie nadaje się na prowadzącą 🙁nie idzie jej słuchać 😕w innych programach fajnie się sprawdzała ale nie w śniadaniówce, szkoda ze muszę przełączyć kanał 😕

 

Niestety, odzwyczajam się od oglądania porannego programu, p. Rozenek robi złą robotę a stacja nie reaguje na opinie widzów- czy telewizja nie jest dla widzów?

 

Przestałam oglądać. Pana Krzysztofa super się słucha a Pani Małgorzaty No nie…. I ta pisklowosć. Nie nie nie

 

Pani Małgosiu nie chce być złośliwa ale idąc tą nutą „ trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść …”

– pojawiły się aluzje.

 

TVN wydaje się być jednak głuchy na głosy widzów. Co więcej, Rozenek i Skórzyński nagrywają właśnie świąteczny hit…  [zobacz tutaj].

 

„Nie mogę Ci wiele dać” w wykonaniu prowadzących DDTVN poniżej.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Komentarze