SENSACYJNE doniesienia z rodziny królewskiej! Zagraniczne media UJAWNIŁY tajemnicę?

Jak widać w dobie Internetu trudno jest ukryć cokolwiek. Czy jeden z zagranicznych tabloidów ujawnił tajemnicę księżnej Kate? Zobaczcie co napisali!

O rodzinie królewskiej jest teraz bardzo głośno. Niedawno pisaliśmy, że królowa Elżbieta II ze względu na swój wiek przez epidemię koronawirusa boi się o swoje zdrowie. Postanowiła, więc udać się do swojego Pałacu Windsor i nie opuszczać go do czasu opanowania epidemii. Królowa podobno, by kontaktować się ze światem uczona jest obsługi komputera.

 

To jednak nie wszystkie sensacyjne doniesienia z dworu królewskiego. Od jakiegoś czasu media rozpisują się o rzekomej ciąży księżnej Kate. Jednak niedawno „National Enquire” opublikował artykuł, z którego wynika, że księżna Kate spodziewa się bliźniaków. Tabloid podaje też datę narodzin. Bliźniaki mają przyjść na świat w maju.

 

(…) Królowa jest szczęśliwa. Bliźniaki w rodzinie są tym, czego potrzebowała do pełni szczęścia.

-możemy przeczytać.

 

Napisano również, że mimo, iż księżna Kate i książę William skończyli z tematem dzieci, „Bogowie płodności mieli inne plany.”

 

Artykuł wywołał poruszenie wśród opinii publicznej. Jednak na razie nie są to informacje potwierdzone. Rodzina królewska nie wydała też oficjalnego oświadczenia.

 

Przypomnijmy, iż księżna Kate do niedawna pojawiała się w miejscach publicznych i nic nie wskazywało na to, by kobieta była w ciąży.

 

Co sądzicie na temat tych doniesień?

 

Źródło: pomponik.pl

Foto: Wikimedia Commons

 Komentarze