SKANDAL! Związana Matka Boska z nożem na gardle i flagą ZSRR! Facebook nie reaguje!

Jeden z internautów napisał do facebook’a w sprawie skandalicznego zdjęcia, które pojawiło się w serwisie 25 sierpnia. Fotografia przedstawia skrępowaną figurkę Matki Boskiej z przystawionym do gardła scyzorykiem. W tle znajduje się flaga ZSRR, a zdjęcie dopełnia podpis: „Jak myślicie, poderżnąć suce gardło, czy inne pomysły?”

 

 

 

Jeszcze bardziej niż samo zdjęcie zszokowała odpowiedź facebook’a:

„Sprawdziliśmy zdjęcie i chociaż nie narusza ono naszych standardów społecznościowych, rozumiemy, że może być obraźliwe dla Ciebie i innych osób. Nikt nie powinien oglądać materiałów, które jego zdaniem propagują nienawiść na Facebooku i chcemy pomóc Ci unikać takich sytuacji w przyszłości. Z poziomu powyższej listy możesz bezpośrednio zablokować profil użytkownika. Możesz też usunąć ten profil z listy znajomych lub przestać go obserwować”.

 

 

Znieważony został symbol chrześcijaństwa jakim jest Matka Boska, a zdaniem facebook’a zdjęcie nie narusza standardów społecznościowych. Wygląda na to, że facebook’owe standardy są ustalane, aby jak najbardziej uderzały w chrześcijaństwo i mamy na to kolejny dowód.

 

 

Podobno sprawę do prokuratury ma zgłosić poseł PiS – Dominik Tarczyński.

 

Źródło: twitter

Fot: twitter

MBKomentarze