Słowa jasnowidza o Janie Pawle II szokują! TO czeka Kościół?!

Polski jasnowidz- Adam A. przewidział, że papież Jan Paweł II zostanie skompromitowany. Reportaż „Franciszkańska 3” budzi kontrowersje i wywołuje skrajne emocje. Profeta ostrzega też, co się stanie z polskim Kościołem.

 

Przepowiednie jasnowidza

Jasnowidz Adam A. pod koniec ubiegłego roku przepowiedział, że polski Kościół przeżyje ogromny wstrząs, a papież Jan Paweł II zostanie skompromitowany. Jednak wówczas słowa profety zostały zlekceważone. Nikt nie traktował ich poważnie. Jednak teraz w obliczu reportażu stacji TVN, którego tematem są zaniechania Jana Pawła II w sprawie pedofilii,  wydaje się, że przepowiednia Adama A. spełniła się. Autor reportażu- Marcin Gutowski zajął się okresem, kiedy to Karol Wojtyła był  biskupem, a potem arcybiskupem krakowskim. Wojtyła miał ukrywać  nadużycia seksualne księży, a sprawców chronić. Jak przypomina Radio Zet słowa jasnowidza Adama A. sprzed kilku miesięcy mówiły o przyszłości polskiego Kościoła. Jasnowidz twierdził, że Kościół zostanie dotknięty głębokim kryzysem. Wierni odwrócą się od tej instytucji i stracą zaufanie do kapłanów. Informacje o Janie Pawle II wstrząsną wieloma wiernymi. Jasnowidz twierdził, że kryzys w Kościele pociągnie za sobą zmiany w polityce.

 

Mroczne tajemnice?

Radio Zet przypomina przepowiednie Adama A., która dotyczy kościelnych hierarchów i Kościoła w Polsce:

 

Rok 2023 to czas upadku kościoła katolickiego w Polsce. Nie chodzi tylko o wyjście na jaw takich kwestii, jak molestowanie i wykorzystywanie nieletnich, czy ogromna korupcja. Dojdzie do ujawnienia przerażających faktów na temat działalności kościelnych hierarchów. Tym razem ludzie dowiedzą się o czymś tak strasznym, że kościoły bardzo szybko opustoszeją

 

Przełomowy tydzień

 

Astrolożka Verena Bachmann ze Szwajcarii ostrzega, że w tym tygodniu pojawią się bulwersujące informacje o oszustach, które do tej pory były tuszowane przez duchownych. Radio Zet podaje:

 

Będą one dotyczyć zwłaszcza kwestii wojny i pokoju, działań i misji humanitarnych, Kościoła, religii i duchowości. Teraz zarysuje się wyraźny kontrast  między wiedzą i wiarą, prawdą i kłamstwem.

 

W najbliższych dniach dowiemy się, czy czeka nas zapowiadamy wstrząs, czy to tylko nietrafione przepowiednie.

 

Zdjęcie: Facebook/ Pope John Paul II

Komentarze