ŚMIERĆ bohatera M jak Miłość! Fani w szoku!

miłość

M jak Miłość to serial bijący rekordy popularności w naszym kraju. Od wielu lat przed telewizorami zasiadają miliony Polaków i obserwują losy swoich ulubionych bohaterów. Dziś czytamy, że w 1462 roku wyjdzie na jaw tajemnica śmierci Artura.

Olek, którego rolę odgrywa Maurycy Popiel ma powiedzieć zbyt dużo słów gdy wróci na Mazury. Nad jeziorem, w domku Marcina i Izy natknie się na policjanta Karskiego. Chcąc dowiedzieć się więcej o zaginięciu Artura, Olek opowie co wydarzyło się tej feralnej nocy. Czy przyzna się Karskiemu, że to on zabił Skalskiego? Fani M jak Miłość nie mogą się doczekać najbliższego odcinka.

Olek cały czas odczuwa traumę w związku ze śmiercią Artura i w odcinku 1462 pogrąży się w swoich zeznaniach do tego stopnia, że nawet jego brat Marcin zacznie podejrzewać to, że kłamie. Zacznie się również zastanawiać czy Artur na pewno uciekł…

 

ZOBACZ:Szok w moskiewskim szpitalu! Dziecko urodziło się z trzema nogami, dwoma przyrodzeniami i bez…

 

Młody lekarz wróci na Mazury i zacznie dopytywać sąsiadów o to, co do tej pory ustalili śledczy. Ponadto, odbędzie rozmowę z panią Elą (sprzątającą w domu Marcina i Izy).

Czy kolejny odcinek odpowie na wiele kluczowych pytań związanych z fabułą? Wychodzi na to, że tak się właśnie stanie.

źródło: se.pl fot. youtube.com

Komentarze