Śmiertelna choroba i ogromne cierpnie! Kożuchowska błaga o wsparcie.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najsympatyczniejszych i lubianych przez widzów aktorek w Polsce. Gwiazda słynie również z dobrego serca i często włącza się w akcje charytatywne. Aktorka nigdy nie była i nie jest obojętna na cierpienie innych, szczególnie dzieci. Kożuchowska błaga o wsparcie dla małego Frania, który zmaga się ze śmiertelną chorobą.

Aktorka nie pozostała obojętna na los małego Frania Marcinkowskiego, który zmaga się z przerażającą chorobą jaką jest Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA). Chłopczyk strasznie cierpi, ponieważ ma problemy z oddychaniem, a jego mięśnie zanikają jeden po drugim. Choroba zaatakowała po kilku miesiącach, na początku nic jej nie zwiastowało. Franio rozwijał się prawidłowo. Dopiero po jakimś czasie wystąpiły pierwsze problemy, które zaniepokoiły rodziców. Diagnoza sprawiła, że świat totalnie im się zawalił. Rodzice chłopca robią wszystko, by dać mu szansę na normalne życie. Również Małgorzata Kożuchowska błaga o wsparcie dla maluszka.

 

ZOBACZ:Małgorzata Kożuchowska NA ZDJĘCIU Z DAWNYCH LAT! Zmieniła się?

 

Na stronie siepomaga.pl zorganizowano zbiórkę na chorego chłopca. Do tej pory udało się zebrać prawie 5 milionów złotych. Do pokrycia kosztów leczenia za granicą brakuje jeszcze 4.5 milionów. W akcję pomagania choremu Franiowi Marcinkowskiemu włączyła się aktorka Małgorzata Kożuchowska, która na stronie na Facebooku poświęconej walce chłopca z SMA nagrała wzruszający film. Aktorka dołączyła do drużyny Frania „Wszyscy dla Frania”. Kożuchowska mocno wparła chłopca i jego rodzinę. Zaapelowała również do wszystkich o pomoc dla chłopca, ponieważ pomaganie ma sens i nadaje „sens naszemu życiu”.

 

 

siepomaga.pl/franioMałgorzata Kożuchowska dołącza do walki o Frania❤️❤️Pani Małgosiu dziękujemy za wielkie❤️Razem możemy wszystko❤️❤️ #all4franio #wszyscydlafrania ❤️ #chodakowskaewa #chodagang #chodakowska #ewachodakowska #małgorzatakożuchowska #kożuchowska #przetakiewicz #joannaprzetakiewicz #sma #fucksma #spinalmuscularatrophy #fight #babyboy #fighterforlife #drużyna #help #hope #togetherwecan #team #fundraising #charytatywnie #charity

Gepostet von Franio Marcinkowski kontra SMA am Samstag, 25. Januar 2020

 

ZOBACZ TAKŻE:OSTRA scena z Kożuchowską! Vega opublikował filmik, na którym widać, jak…

 

źródła: facebook.com, foto: facebook.com, wideo: facebook.comKomentarze