Małgorzata Kożuchowska NA ZDJĘCIU Z DAWNYCH LAT! Zmieniła się?

Małgorzata Kożuchowska NA ZDJĘCIU Z DAWNYCH LAT! Zmieniła się? Dawna fotografia przedstawia ją w towarzystwie serialowej koleżanki, Agaty Kuleszy.

 

Małgorzata Kożuchowska NA ZDJĘCIU Z DAWNYCH LAT!

Pani Małgosia Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Urodziła się 27 kwietnia 1971 roku we Wrocławiu. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną, a niedługo później zaczęła pracować w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

Ogromną popularność przyniosła jej rola Hani w serialu „M jak miłość”. Pani Małgorzata wcieliła się wówczas w postać żony Marka Mostowiaka. Zagrała w następujących produkcjach filmowych: „Kiler”, „Senność”, „Zróbmy sobie wnuka”, „Młode wilki”, „Dlaczego nie”, czy „Listy do M. 2”.

Od wielu lat gra także w serialu „Rodzinka.pl” u boku Tomasza Karolaka, gdzie wciela się w postać Natalii Boskiej. Prywatnie pani Małgosia związana jest z Bartłomiejem Wróblewskim. Para wspólnie wychowuje synka Jana Franciszka.

Choć aktorka rzadko dzieli się szczegółami ze swojego życia, zdarzają się wyjątki. Na swoim Instagramowym koncie Kożuchowska udostępniła jakiś czas temu zdjęcie z młodości, na którym widzimy ją w towarzystwie Agaty Kuleszy. Aktorki grają razem w serialu „Rodzinka.pl”.

 

Ojej jakie panie młode 😍😍, 

Wow!!! Nic się nie zmieniłyście 😉 tylko w Twoich oczach morze młodzieńczej naiwności. Piękne zdjęcie.

Opowieść o Dwóch Dziewczynach, które nie bały się spełnić swoich marzeń – komentowali Internauci.

 

Sprawdź też: Jackowski OSTRZEGA RZED LATEM! „Będzie naprawdę (…)”!

Zdjęcie: InstagramKomentarze