Soczysty pocałunek Kaczyńskiego i Dudy wywołał oburzenie! Zobacz zdjęcia!

Internet to potężne narzędzie i za jego pomocą można zrobić wiele dobrych rzeczy. Jednak jeśli trafi w nieodpowiednie ręce może być przyczyną kłopotów i nieprzyjemnych sytuacji. Po ostatnim wpisie byłego prezydenta Lecha Wałęsy można stwierdzić, że nie każdy powinien mieć dostęp do sieci. Zdaniem wielu osób ostatni wpis Wałęsy był co najmniej niesmaczny. Były prezydent wstawił na swojego facebook’a zdjęcie, na którym Jarosław Kaczyński całuje się w Andrzejem Dudą. 

 

Chociaż kontrowersyjny wpis zniknął już z profilu Wałęsy to nadal można go zobaczyć w Internecie. Były prezydent na facebook’u udostępnił fotomontaż, który przedstawia Jarosława Kaczyńskiego i Andrzeja Dudę podczas namiętnego pocałunku. Zdjęcie podpisane jest słowami: „Kiedy po alkoholu nie przejmujesz się tym co powiedzą inni”.

Post wywołał falę negatywnych komentarzy i nie ma się czemu dziwić. Takie zachowanie nie przystoi byłemu prezydentowi. Wałęsa jako osoba publiczna powinien uważać na to co publikuje. Sprawa może mieć finał w sądzie. 

https://twitter.com/AnnaMariaGL3/status/904226592343412736

https://twitter.com/PiotrekSKL/status/904316298305433601

 

Źródło: twitter

Fot: facebook

MBKomentarze