Szaleniec CHCIAŁ ZABIĆ królową Elżbietę II w BOŻE NARODZENIE!

W Boże Narodzenie na teren zamku w Windsorze wtargnął zamaskowany mężczyzna z kuszą. Szaleniec chciał zabić królową Elżbietę II. Trafił na obserwację psychiatryczną.

„Misja odwetowa”

Zamaskowany mężczyzna pokonał ogrodzenie i po drabinie linowej wszedł na teren zamku w Windsorze. Miał ze sobą kusze i złe zamiary. Chciał pozbawić życia monarchinię. Twierdził, że to „misja odwetowa”. Królowa Elżbieta II święta Bożego Narodzenia w tym roku spędzała w Windsorze. Wszystko przez pandemię koronawirusa i groźny wariant Omikron, który sieje spustoszenie w Wielkiej Brytanii. Niebezpiecznego intruza udało się ująć zanim wszedł do któregoś z budynków. Mężczyzna został aresztowany.

screen Daily Mirror

Dziwne zachowanie

Brytyjskie media opublikowały nagranie, które 19-letni Jaswant Singh Chail wysłał znajomym na Snapchacie przed wtargnięciem do Windsoru. Zachowanie syna skomentował ojciec 19-latka- Jasbir Singh Chail:Nie mieliśmy okazji z nim porozmawiać, ale staramy się zapewnić mu pomoc, której potrzebuje. Przeżywamy trudny okres, próbujemy rozwiązać ten problem i nie jest to łatwe.

Natomiast znajomi 19-latka określili go jako „dziwaka”. Zawsze był bardzo cichy i małomówny. Teraz trafił na obserwację psychiatryczną.

Źródło: Daily Mirror

Zdjęcie: Facebook/ The Royal Family

screen Daily Mirror

 Komentarze