Szczere wyznanie Dody. Ujawniła, że tęskni za…

Doda zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie. Ujawniła, że bardzo tęskni za… Ten wpis wywołał lawinę komentarzy!

Piosenkarka i producentka filmowa stwierdziła, że najbardziej tęskni za… pracą na planie. Przez pandemię nie jest to możliwe. Doda wyraziła żal z tego powodu. Chciałby, żeby jak najszybciej wszystko wróciło do normalności.

– Montaż jest fajny ale tęsknię za pracą na planie☹️Ale w 2021 wchodzę na kolejny😎Na zdjęciach nie wyglądam najlepiej ponieważ pracowaliśmy kilkanaście godzin dziennie każdego dnia i czasami już ledwo patrzyłam na oczy – napisała.

Do wyznania dołączyła kilka fotografii. Wbrew temu, co napisała, wygląda na nich nieziemsko. Ma na sobie sukienkę w liściaste wzory, eksponującą jej biust. Do tego postawiła na delikatny makijaż.

Całość robi piorunujące wrażenie.

Co napisali fani artystki?

Wracaj na scenę!!! ❤️

O wooow🔥😍 kiedy nam zdradzisz coś więcej?😍

Pięknie 💜💜💜

To chyba będzie ten romantyczny wątek w GROMie 😉😉

Ta wrodzona skromność

Chciałabym tak wyglądać ledwo patrząc na oczy

Fot. Instagram

Doda jest piosenkarką. We wrześniu 2005 roku Virgin, w którym występowała, zagrał podczas Sopot Festival 2005. To właśnie na tym festiwalu zespół został nagrodzony Słowikiem Publiczności za wykonanie piosenki „Znak pokoju”, a także za interpretację utworu „O mnie się nie martw” Kasi Sobczyk. Obecnie Doda występuje solo. W 2018 ruszyła z pracami nad trzecim solowym albumem, który nagrała w hołdzie swojej zmarłej babci.

Ostatnio pozowała z rozłożonymi nogami!

Zobacz także: Jechała rowerem i nagle stało się coś strasznego! Wszystkiemu winny…

Fot. Instagram



Komentarze