Zaczął udawać ministra zdrowia! Chciał dorobić się na epidemii!

Co za skrajna głupota. Zaczął podszywać się pod ministra zdrowia i prezydenta Lublina! Wszystko po to, aby dorobić się dzięki epidemii! Ta sprawa szokuje.

Policjanci zatrzymali już 25-letniego oszusta. Podszywał się pod ministra zdrowia oraz prezydenta Lublina. Tworzył fałszywe profile na portalu społecznościowym i zbierał na szpitale w związku z epidemią koronawirusa.

Swoją działalność rozpoczął już 30 styczna br. Już wtedy podszywał się pod ministra zdrowia i utworzył zbiórkę pieniędzy na szpital.

Później działał w podobny sposób. Założył fikcyjny profil, podszywający się pod prezydenta Lublina.

Fot. Pixabay

Oszust został zatrzymany przez policjantów z KWP w Lublinie i mundurowych Włodawy, bo 25-latek jest mieszkańcem tej drugiej miejscowości.

W mieszkaniu mężczyzny odnaleziono telefon komórkowy, który służył do dokonania przestępstwa.

Zatrzymany trafił do Prokuratury Okręgowej w Lublinie Usłyszał zarzuty oszustwa. Grozi mu do 8. lat pozbawienia wolności. Przyznał się do winy.

Warto wspomnieć o innej sytuacji. Chłopiec zagubił się w lesie! Zrozpaczona matka nie wiedziała, co robić! To mogło skończyć się tragicznie.

20 października 2020 r., przed godziną 15:00, Policja w Zgierzu dostała informację o zaginięciu 3,5-letniego chłopca. Miało to miejsce w okolicy lasu w Starym Adamowie, w gminie Aleksandrów Łódzki.

Zobacz także: Jechała rowerem i nagle stało się coś strasznego! Wszystkiemu winny…

Fot. Pixabay

Źródło: PolicjaKomentarze