Mogłeś zostać oszukany! TEN proceder szerzył się na portalach internetowych!

Ten nielegalny proceder szerzył się na portalach internetowych! Mogłeś zostać oszukany! Chodzi o kupowanie…

Nawet do ośmiu lat pozbawienia wolności grozi kobiecie, którą policjanci podejrzewają o wiele oszustw. Na portalach internetowych oferowała do sprzedaży m.in. odzież. Brała od kupujących pieniądze, ale nie zamierzała wysyłać towaru!

Policjantom udało się ustalić, że w ten sposób oszukała minimum 87 osób z całej Polski. Pokrzywdzeni wpłacali na konto oszustki pieniądze za zakupione rzeczy, ale nigdy nie otrzymywali przesyłki.

– Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 22-letnią jeleniogórzankę podejrzaną o oszustwa – podała Policja.

Fot. Pixabay

Jak ustalono, w okresie od września ubiegłego roku do maja roku bieżącego na portalach internetowych oferowała do sprzedaży głównie odzież damską w atrakcyjnych cenach. Oszukała 87 osób na łączną kwotę około 8 tysięcy złotych.

Sprawa nadal jest wyjaśniania.

Kobiecie grozi do ośmiu lat więzienia.

Warto wspomnieć o innej sytuacji. 20-latka z gminy Solec-Zdrój jechała rowerem po chodniku, jednocześnie była wpatrzona była w ekran smartfona. Nie zauważyła, że z bocznej uliczki wyjeżdża mitsubishi.

Kobieta zderzyła się z samochodem. Ma złamany nos.

Zobacz także: Fani pocieszają Sylwię Madeńską po rozstaniu. BRUTALNIE atakują jej byłego partnera!

Fot. Pixabay

Źródło: PolicjaKomentarze