Fani pocieszają Sylwię Madeńską po rozstaniu. BRUTALNIE atakują jej byłego partnera!

Sylwia Madeńska ostatnio rozstała się Mikołajem Jędruszczakiem. Mężczyzna podaje taką wersję wydarzeń, która za rozpad związku obarcza Sylwię. Tancerka nie chce prać brudów publicznie. Fani mocno wspierają ją w trudnym czasie, przy okazji brutalnie atakując jej byłego partnera!

Sylwia wrzuciła do sieci wpis, w którym pisze o trudnych czasach. Być może chodziło jej o koronawirusa, ale internauci od razu skojarzyli to z jej osobistymi przeżyciami.

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie. Kochani uważajcie i dbajcie o siebie w tym trudnym dla Nas wszystkich czasie ❤️ – napisała Sylwia.

Jedna z fanek od razu powiedziała, co sądzi o zachowaniu Mikołaja.

– Jedynie chyba jakby milion róż rzuciłby Ci pod nogi, mogłabyś mu zacząć mówić cześć… jeszcze jest taki podle z siebie zadowolony. Każdy dojrzały człowiek oceni, że jest toksyczny i sfrustrowany. Mówiąc w ten sposób o kobiecie, jeszcze swojej byłej wystawia sobie świadectwo, ohydne świadectwo. Dobrze ze nie miałaś z nim dzieci. Kobiety uważajcie na tego typa. Masakra! – stwierdziła internautka.

Do wpisu Sylwia dołączyła zdjęcie, na którym pozuje w parku. Ma na sobie jesienną stylizację. Założyła brązowy płaszcz. Ma czarną torebkę z frędzlami i kolczyki w kształcie krzyża.

Jakie były inne komentarze fanów?

Prześliczny Aniołek ❤️❤️❤️ jak ja Cię mocno kocham 😘😘😘

Mądre słowa oczywiście że jeszcze będzie dobrze, będzie wspaniale nie tylko dobrze. Spotkasz na swojej drodze faceta który będzie wart Ciebie i nie daj się kochana. Trzymaj się ciepło buziak 😘 ♥️

Przepiękna ❤️😍🔥

Bardzo piękna kobieta 😍😍👌👌

Klasa ❤️

Piękna kobieta! 💋

Fot. Instagram

Sylwia Madeńska to zwyciężczyni pierwszej edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Tańczyła też w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jest zawodową tancerką. Prywatnie była związana z Mikołajem Jędruszczakiem, z którym wygrała „Wyspę miłości”. Także z Mikołajem występowała w „Tańcu z Gwiazdami”.

Ostatnio pokazała biust.

Zobacz także: Edyta Herbuś naśladuje scenę z kultowego filmu dla dorosłych! Gorące foto!

Fot. InstagramKomentarze