SZOKUJĄCY poród w Skarżysku! Policjanci przecierali oczy ze zdumienia!

Niezwykle szokujący poród miał miejsce w Skarżysku! Policjanci przecierali oczy ze zdumienia! Co tam się wydarzyło? Czy kobieta szczęśliwie urodziła?

To była naprawdę nietypowa interwencja policjantów! Czegoś takiego na pewno się nie spodziewali! Co wydarzyło się w Skarżysku?

Zobacz także: Ale SKANDAL! W aptekach sprzedawano TRUJĄCY suplement diety!

Sytuacja miała miejsce w czwartek. Policjanci drogówki mieli służbę. Jeździli nieoznakowanym radiowozem. W trakcie kontroli pojazdu podeszła do nich pewna kobieta. Była bardzo zdenerwowana! Ewidentnie więc coś się stało!

– Powiedziała, że jest z gminy Mirzec i wiezie rodzącą przedwcześnie córkę do szpitala w Kielcach. Była bardzo zdenerwowana i dodała, że nie czuje się na siłach kontynuować dalszej jazdy. Funkcjonariusze bez chwili wahania podjęli jedyną słuszną decyzję – czytamy w relacji Policji.

Fot. Pixabay

Rodząca kobieta przesiadła się do radiowozu. Policjanci mknęli jak szaleni. Włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe. Kobieta wytłumaczyła mundurowym, że z powodu komplikacji ciążowych, miała rodzić w lutym, dokładnie w tym szpitalu, do którego zmierzali.

– Jak to często bywa, życie napisało inny scenariusz i akcja porodowa rozpoczęła się wcześniej. Wstępnie policjanci ustalili, że 31-latkę przejmie po drodze jej mąż, który wracał z Kielc. Jednak z uwagi na dynamiczną sytuację, korki na kieleckich ulicach w godzinach szczytu, funkcjonariusze dowieźli pasażerkę do szpitala i przekazali pod opiekę personelu medycznego – podali policjanci.

Na świat przyszły… bliźniaki! Mama dzieci czuje się bardzo dobrze.

Zobacz także: Niewielki błąd w rozliczeniu i kara do 5600 zł! Chodzi o wynagrodzenie za pracę

Fot. Pixabay

Źródło: policja.pl

Komentarze