Tak brzmią płuca osoby zakażonej koronawirusem! Nagranie przeraża!

Tak brzmią płuca osoby zakażonej koronawirusem! Nagranie przeraża!

Koronawirus spędza sen z oczu milionom osób na całym świecie. Ludzie z przerażeniem patrzą na medialne doniesienia na temat tej strasznej choroby. Lekarze robią wszystko, by opracować skuteczną szczepionkę na przypadłość. O tym, jak bardzo straszny potrafi być COVID-19 pokazuje nagranie, na którym słychać, jak pracują płuca osoby zakażonej koronawirusem.

Choroba, której ognisko pojawiło się w chińskim mieście Wuhan nadal pozostaje tajemnicą dla naukowców i lekarzy. Najgorszy w tym wszystkim jest fakt, że wirus mutuje i co jakiś czas pojawiają się nowe objawy. O tym co dzieje się z płucami osoby zainfekowanej koronawirusem przedstawił pulmonolog z Royal Australasian College of Physicians John Wilson, który przedstawił jak one pracują. Płuca zaatakowane chorobą reagują nadmierną produkcją wydzieliny, która zalewa drogi przepływu powietrza, przez co zmniejsza się ich wydajność.

 

ZOBACZ:Zakażony koronawirusem odwiedził matkę mieszkającą w domu opieki! Skutki wizyty okazały się straszne!

 

 

Niesie to ze sobą straszne następstwa czyli wydajność płuc zmniejsza się, oddech staje się płytki i przyspieszony, do tego dochodzi do skurczu oskrzeli, kaszlu i duszności. Trzeba przyznać, że dźwięk jaki wydają płuca osoby chorej na COVID-19 jest przerażający. Świadczy o tym reakcja internautów, którzy zobaczyli nagranie jakie dwa tygodnie temu pojawiło się na YouTube. Wielu lekarzy przyznało również, że po raz pierwszy słyszało tak straszliwy dźwięk wydobywający się z płuc chorej osoby.

ZOBACZ TAKŻE:Śmierć goni śmierć. TRAGICZNY bilans koronawirusa w Polsce! TO JUŻ…

 

źródła: planeta.pl, foto: pixabay.com, wideo: youtube.com

 

 

 Komentarze