TO naprawdę stało się na konferencji Fame MMA! Wideo podbija sieć.

Ogromna awantura przed galą FAME MMA 9! Nagranie podbija sieć.

Gala FAME MMA 9 odbędzie się już za kilka dni. Jednak niektórym zawodnikom nerwy puściły już podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Nagle „Krycha” i „Kuba Post” rzucili się na siebie. Co najciekawsze panowie nie będą walczyć ze sobą podczas FAME MMA 9.

Wielka zadyma na konferencji FAME MMA 9. „Krycha” i „Kuba Post” zaczęli okładać się po krótkiej wymianie zdań. Sytuacja zaskoczyła wszystkich ponieważ obydwaj panowie nie będą nawet toczyć pojedynku podczas zbliżającej się gali.

„Krycha” i „Kuba Post” wymieniali ze sobą złośliwości po czym Krystian Wilczak nie wytrzymał i po prostu zaatakował „Posta”. Ochroniarze zareagowali natychmiast i szybko udało się rozdzielić krewkich adwersarzy.

Kto zawalczy na gali FAME MMA 9? Już w sobotę 6 marca w walce wieczoru zmierzą się Paweł “Popek Monster” Mikołajuw i Patryk “Kizo” Woziński. Ponadto czekają nas pojedynki m.in. Kacpra Błońskiego z Sylwestrem Wardęgą, a także Marcina Malczyńskiego z Jakubem „Kubańczykiem” Flasem. Stawką tego pojedynku będzie pas wagi średniej.

Komentarze