To nie żart. Adolf Hitler wygrał wybory w Namibii!

Mężczyzna nazywający się Adolf Hitler wygrał wybory w Namibii. Został wybrany w sondażu regionalnym z 85% głosów.

Adolf Hitler Uunona został wybrany 85 procentami głosów w Namibii, która nadal jest domem dla małej niemieckojęzycznej społeczności i gdzie wiele ulic, miejsc i ludzi nadal nosi niemieckie nazwy. Namibia to dawna niemiecka kolonia. Znajduje się w w południowo-zachodniej Afryce i ma około 2,5 miliona mieszkańców.

 

Po zdobyciu miejsca na liście rządzącej partii SWAPO – która rządziła Namibią od czasu uzyskania niepodległości od apartheidu RPA w 1990 roku – polityk powiedział Bildowi, że „nie ma nic wspólnego” z nazistowską ideologią:

Mój ojciec nazwał mnie po tym człowieku. Prawdopodobnie nie rozumiał, co reprezentuje Adolf Hitler. Jako dziecko postrzegałem to jako całkowicie normalne imię. Dopiero gdy dorosłem, zrozumiałem, że ten człowiek chciał podbić cały świat – mówi Uunona.

 

Polityk powiedział, że jego żona nazywa go Adolfem, dodając, że zazwyczaj posługuje się nazwiskiem Adolf Uunona. Jak twierdzi na oficjalną zmianę nazwiska byłoby „za późno”.

 

Fakt, że mam to imię, nie oznacza, że ​​chcę podbić Oshanę. To nie znaczy, że dążę do dominacji nad światem – zapewnia polityk.

 

 

Uunona zdobył 1196 głosów w ostatnich wyborach w porównaniu z 213 jego  przeciwnika. Jego nazwisko zostało skrócone do „Adolf H” na liście kandydatów wydrukowanej w rządowym dzienniku. Jednak oficjalnej stronie wyników pojawiło się już w całości.

 

>>>Niesamowite odkrycie w Tatrach! Na dnie Morskiego Oka znaleziono…

 

Adolf Hitler z Namibii – https://twitter.com/EagleFMNam

 

źródło daily mail

Komentarze