To NOWY trener reprezentacji Polski?! Wielu się zdziwi

Czy to będzie nowy trener piłkarskiej reprezentacji Polski?! Wielu się zdziwi! Jaka jest decyzja PZPN? Kto pokieruje naszą kadrą? Czy będzie to Polak?

Paulo Sousa będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski  – wynika z doniesień WP SportoweFakty. Oficjalne informacje na ten temat mają paść w czwartek na konferencji prasowej.

Trwa posiedzenie zarządu PZPN, na którym Zbigniew Boniek, prezes związku, tłumaczy członkom zarządu powody rezygnacji z usług Jerzego Brzęczka.

Zobacz także: Czy dostaniesz ponowne POSTOJOWE? Jest oficjalna odpowiedź!

Fot. screen YT

Sousa zadebiutuje w nowej roli już 25 marca. Będzie to mecz eliminacji do MŚ 2022 z Węgrami.

Paulo Sousa to były piłkarz. W 1989 roku został młodzieżowym mistrzem świata. W głównej kadrze Portugalii wystąpił 53 razy. Reprezentował ten kraj na Euro 1996 i 2000, a także na MŚ 2002.

Jako trener klubowy debiutował w Anglii w Queens Park Rangers. Ostatnio pracował w Bordeaux. Ten zespół prowadził od marca 2019 do marca 2020.

Czy jako trener polskiej reprezentacji odniesie wielkie sukcesy? Tego nie wiadomo. Jedno jest pewne. Naszej drużynie brakowało świeżości, którą na pewno zapewni nowy trener!

Jak zawodnicy i fani odbiorą trenera Sousę? Wszystko wskazuje na to, że pozytywnie. W drużynie od dawna dochodziło do pewnych napięć, a sama atmosfera też pozostawiała wiele do życzenia.

Teraz może być już tylko lepiej!

Zobacz także: Jest OGROMNA kara dla znanego youtubera! Urzędnicy nie mieli litości!

Fot. screen YT

Źródło: WP Sportowe Fakty

Komentarze