U Małgorzaty Rozenek nastały już ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA!

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze sporo czasu. Jednak Małgorzata Rozenek postanowiła go nie tracić i przystroiła już swój dom. W salonie stanęła olbrzymia choinka, nie zabrakło też świątecznych ozdób.

Ale klimat!

Celebryci już z początkiem grudnia przystrajają swoje domy w świąteczne ozdoby. Nie inaczej jest w domu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Celebrytka bardzo dba o swoje cztery kąty. Znana jest z tego, że nawet co sezon zmienia wystój swojego domu. Teraz Rozenek postanowiła przystroić już swój dom na Święta Bożego Narodzenia.

Wielka choinka

Małgorzata Rozenek świątecznym wystrojem domu pochwaliła się za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Celebrytka zamieściła zdjęcia, na których widać wielką choiną z masą światełek. Rozenek nie oszczędzała na świątecznym wystroju. W mieszkaniu celebrytki pojawiły się rzeźby reniferów, dziadków do orzechów, gwiazdy betlejemskie, wieńce i świąteczne poszewki. W salonie widać też skarpety zawieszone na kominku i wiele innych świątecznych akcentów. Taki wystrój przypadł do gustu szczególnie najmłodszemu synowi Małgorzaty Rezenek. Mały Henio było zachwycony!

Instagram/ Małgorzata Rozenek
Instagram/ Małgorzata Rozenek
Instagram/ Małgorzata Rozenek

Źródło: Instagram/ Małgorzata Rozenek

Zdjęcia: Instagram/ Małgorzata Rozenek

 

Komentarze