Urodziło się dziecko Zenka Martyniuka! 19-latka w tle

Zenek Martyniuk to polska gwiazda disco polo. Lider zespołu „Akcent” od wielu lat króluje na scenie i wywołuje masę pozytywnych emocji. Każdy z nas z pewnością zna jego piosnki, takie jak: „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los”  i wiele innych. Niedawno media społecznościowe i portale plotkarskie obiegła nowina nt. króla disco polo odnośnie tego, że urodziło mu się… dziecko.

Muzyka disco polo w Polsce z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Jednak nieustająco króluje na niej Zenon Martyniuk. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Jego piosenki od lat zabawiają Polaków. Oczywistym stwierdzeniem jest to, że popularność gwiazdy doprowadziła do zainteresowania jego osobą mediów. Częstym pytaniem, jakie można ujrzeć na portalach plotkarskich jest to czy żona Zenka ukrywa coś przed światem? I przede wszystkim… O co chodzi z nastolatką? Otóż Zenkowi urodziło się dziecko w filmie, który opowiada o jego życiu.

 

ZOBACZ:Dziwne zachowanie polskiego AKTORA. Zrobił TO na grobie RAPERA!

 

Osoby zaangażowane w ten projekt dosłownie zbiegły się z faktem, iż Martyniuk będzie miał wnuczkę. Niektórzy nawet śmieją się z tego, że został ojcem i dziadkiem w tym samym momencie. Dziewczynka to córka jego syna oraz 19-letniej synowej. Mimo, że w tym małżeństwie nie zawsze było kolorowo, to jak widać – para próbuje odbudować dawną miłość.

Na planie filmu doszło do niesamowicie wzruszającej sceny. W szpitalu mieszczącym się w Bielsku Podlaskim kręcono scenę narodzin syna polskiego króla sceny disco polo. Natomiast dosłownie w tym samym momencie 19-latka urodziła mu wnuczkę. Gratulujemy!

źródło: wyborcza24.pl fot. youtube.com

Komentarze