język

[VIDEO] Ten mężczyzna ma najdłuższy język na świecie! Dzięki temu może polizać się po (…)!

Pochodzący z Nepalu o trudnym do wymówienia nazwisku Yagya Bahadur Katuwal ma najdłuższy język na świecie. Mężczyzna potrafi zrobić coś czego mogłoby dokonać raptem może kilka osób na Ziemi. Nepalczyk z racji tego, że ma najdłuższy język na świecie, tak przynajmniej sądzi, potrafi wykonać nim wiele różnych rzeczy, jedną z nich jest umiejętność polizania się po czole!

Mężczyzna, który na co dzień jest kierowcą szkolnego autobusu chętnie udziela wywiadów i chwali się swoim talentem. Język uważa za dar, który otrzymał od Boga odkrył w dzieciństwie. Dziś uważa, że nikt na świecie nie poliże się językiem po czole, a on zrobi to bez najmniejszego problemu. Nepalczyk jest bardzo otwarty na różne propozycje i nie ukrywa, że marzy mu się gra w horrorze.

 

 

 

Katuwal uważa, że nadaje się tam jak nikt inny, ponieważ nie potrzebowałby żadnej charakteryzacji, a ludzie, których spotyka na swej drodze boją się go. Mimo to mężczyzna uważa się za szczęśliwego i wyjątkowego człowieka. Gorąco wierzy, że ktoś w końcu doceni jego talent i pozwoli zarobić ogromne pieniądze.

 

 

 

źródła: thesun.co.uk, youtube.com foto youtube.com

Komentarze