Warmia: dwie 17-latki marzyły o kąpieli nago w jeziorze. Teraz mają wielki problem

To miała być miła przygoda i rzecz, którą będą wspominać zawsze z uśmiechem, choć może nie chwaląc się na prawo i lewo. Dwie 17-latki z Ornety w województwie warmińsko-mazurskim postanowiły w ubiegłą sobotę wykąpać się nago w jeziorze Mieczowym. Teraz mają srogie problemy.

Po pierwsze – piszą o nich media w całym kraju. Nic dziwnego, wszak to bardzo wdzięczny temat w tzw. sezonie ogórkowym. Ale co gorzej, nastolatki za swój czyn będą odpowiadać przed sądem rodzinnym. Ale opowiedzmy wszystko po kolei.

 

ZOBACZ TEŻ: Niedźwiedź włamał się do ich domu i poszedł spać w szafie. Gdy go obudzili zrobił coś niesłychanego!

 

W sobotę około czwartej nad ranem mieszkający w pobliżu Jeziora Mieczowego wezwali policję. Ktoś bardzo głośno zachowywał się nad brzegiem tego jeziora. Przybyły na miejsce patrol policjantów, zapewne z rozbawieniem, stwierdził, że to dwie gołe jak je pan Bóg stworzył, nastolatki.

 

Dziewczyny przyznały, że zrobiły to, bo ich marzeniem było wziąć kąpiel nago w jeziorze o wschodzie słońca. Niestety był przy tym zbyt głośno. A co więcej – pod wpływem alkoholu!

 

Gdyby nie to, może ta sprawa rozeszła by się po kościach, a tak trzeba będzie wyjaśnić skąd nieletnie dziewczyny miały alkohol. Obie trafiły pod opiekę rodziców, a teraz będą się tłumaczyć ze swojego zachowania przed sądem.

 

Cóż – młodość ma swoje prawa. Kto nie zrobił nic głupiego, niech pierwszy rzuci kamień. Ale przecież wszystko, nawet szaleństwa, warto robić z głową!

 

wprost.pl/ foto: pixabayKomentarze