wołominie, zgwałcona, tablet, dzieci, mieszkanie, processąsiadkę, zmiażdżył, dożywocie, podpalił, skatował, torebce, kwasem, włamywacz, kanady, córeczki, gończymi, policjanci, policja, finał imprezy, śmierć, wina

Warszawa: ścigali go 3 LISTAMI GOŃCZYMI. Gdy przyszła policja był dobrze ukryty… ale i tak wpadł! ZOBACZ co wymyślił!

Takiej skrytki nie powstydziłby się narkotykowy baron, albo inny wzięty gangster. Ten 30-latek z Warszawy raczej nie  był żadnym z nich, ale mimo to postanowił nie dać się złapać. W domu, w którym przebywał skonstruował sprytną skrytkę, która jednak okazała się niczym wobec przenikliwości stołecznych funkcjonariuszy!

 

Policja poszukiwała mężczyzny za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, życiu i zdrowiu oraz mieniu. Gdy dostali informacji, że może się on znajdować w jednym z domów na terenie Białołęki, postanowili to sprawdzić.

 

Domownicy nie wyrazili radości widząc mundurowych przed drzwiami. Byli bardzo zdenerwowani i zniecierpliwieni przedłużającą się kontrolą. W tym czasie stróże prawa sprawdzali każdy zakamarek domu.

 

Zajrzeli też do łazienki i choć wydawałoby się, że w niewielkim pomieszczeniu nie da się schować… policjantów jednak coś zainteresowało. Konkretnie, to łazienkowy dywanik. Jak się okazało pod nim znajdowało się wejście do niewielkiej skrytki!

 

skrytka, przestępca, policja

źródło: Policja

 

Mężczyzna został doprowadzony do aresztu na Woli i zgodnie z sądową dyspozycją powędrował wkrótce wprost do więzienia za popełnione przestępstwa. Chyba nie uniknie też konsekwencji za ukrywanie się przed policją. Innymi słowy – chyba nie było to dla niego zbyt opłacalne!