Wiele lat zmagała się z nadwagą! Przeszła niesamowitą metamorfozę i SCHUDŁA 50 KILOGRAMÓW

Wiele lat zmagała się z nadwagą! Przeszła niesamowitą metamorfozę i SCHUDŁA 50 KILOGRAMÓW. Mowa o 22-letniej Elise Dunstan, która stała się inspiracją dla innych osób.

Jeszcze rok temu  Elise Dunstan ważyła 134 kilogramy. Waga wpływała na jej samopoczucie i pewność siebie. Nadwaga nie tylko spowodowała, że Elise była rozczarowana swoim wyglądem. Nadmiar kilogramów doprowadził również do jej problemów zdrowotnych. Miała podwyższony poziom cholesterolu, problemy ze stawami. W trakcie rozmowy z lekarzem usłyszała nawet, że jeśli nie schudnie, prawdopodobnie nie będzie mogła mieć dzieci. Dziewczyna bardzo przejęła się tymi słowami. Zdecydowała, że musi zmienić swoje życie!

Podjadałam czekoladę, ciasto i lody, czasem częściej niż dwa razy dziennie. I nigdy nie potrafiłam zjeść kilku kawałków czekolady, zawsze zjadałam całą tabliczkę – mówiła Elise w rozmowie z dziennikarzami. 

W nowej diecie Elise nie było już miejsca na puste kalorie. Dziewczyna całkowicie zrezygnowała ze słodyczy, odstawiła chipsy i słodkie napoje. Odrzuciła również żywność przetworzoną. Elise przestała też chodzić do barów typy fast food. Co ciekawe, początkowo dziewczyna w ogóle nie trenowała. Ta sytuacja zmieniła się, gdy dziewczyna zrzuciła 50 kilogramów!

Od jakiegoś czasu regularnie trenuje i biega. Wrzuca swoje zdjęcia na konto w mediach społecznościowych. Stała się inspiracją dla wielu młodych osób! Swoją determinacją udowodniła, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Źródło, zdjęcia: Instagram


Komentarze