Wiktoria Gąsiewska jako kusicielka! To zdjęcie rozpala wyobraźnię!

Wiktoria Gąsiewska to aktorka młodego pokolenia. Teraz wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym występuje jako kusicielka. Ta fotografia rozpala wyobraźnię!

Na zdjęciu Wiktoria ma czerwone usta, które zmysłowo rozchyliła. Trzeba przyznać, że wygląda to nieziemsko. Dodatkowo postawiła na kręcone włosy.

W opisie zdjęcia ustawiła serce i znak pioruna, będący symbolem Strajku Kobiet, odbywającym się w proteście przeciwko zmianom przepisów antyaborcyjnych.

Usta to centralna część fotografii. Oczy i twarz aktorki jedynie muśnięto delikatnym makijażem. Wiktoria wie, że nie musi się zbytnio upiększać. Jest naturalnie zmysłowa i kusząca.

Fani zostali rozgrzani do czerwoności.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

⚡️💔

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Co napisali internauci?

Sztos

Czemu ty jesteś taka śliczna?

Uooooo czad😍

Włosy jak Gessler😂

Ślicznie wyglądasz

Pięknie pani wygląda💙💙

Fot. Instagram

Wiktoria Gąsiewska jest aktorką młodego pokolenia. Znamy ją z seriali „Rodzinka.pl”, „Rodzina zastępcza”, „O mnie się nie martw” oraz „Pierwsza miłość”. Wiktoria była też jurorką w „Mini szansie”, uczestniczką „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i „Dance Dance Dance”. Wzięła udział w „The Story of My Life. Historia naszego życia”. Jest związana z aktorem Adamem Zdrójkowskim.

Zobacz także: Sylwia Madeńska rozkraczona na sianie! Między nogami ma…

Fot. InstagramKomentarze