Sylwia Madeńska rozkraczona na sianie! Między nogami ma…

Sylwia Madeńska jest tancerką. Znamy ją z „Tańca z Gwiazdami”. Teraz opublikowała w sieci niesamowite zdjęcie. Pozuje na nim rozkraczona na sianie. Między nogami ma…

Na fotografii widzimy kupę siana, na której siedzi Sylwia. W tle są też drewniane skrzynki i dynie. Tancerka siedzi rozkraczona. Między nogami ma… napój!

– Lubię czasem zaszaleć z kolorem, stylizacją czy smakiem 😍 a smaki OSHEE znam już chyba wszystkie 😎 jednak mój zdecydowany faworyt to brzoskwiniowa herbatka Vitamin Tea! Oprócz tego, że świetnie smakuje, to nie zawiera cukru 😍 – poleca Sylwia.

Tancerka ma obcisłą czarną bluzkę, eksponującą jej biust. Ubrała też dżinsy. Na nogach ma białe kozaki. Sylwia rozpuściła włosy. Postawiła na delikatny makijaż.

Trzeba przyznać, że Sylwia kwitnie po rozstaniu z Mikołajem.

Co na to fani?

Mój ulubiony smak to smak czerwonych winogron, jest pyszny polecam go każdemu 😍

💕😘cudownie wyglądasz😘💕

hot❤️🔥

pięknie😍

Te buty to jakieś cudo ❤️🔥

Fot. Instgaram

Sylwia Madeńska to zwyciężczyni pierwszej edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Tańczyła też w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jest zawodową tancerką. Prywatnie była związana z Mikołajem Jędruszczakiem, z którym wygrała „Wyspę miłości”. Także z Mikołajem występowała w „Tańcu z Gwiazdami”.

Zobacz także: Tancerka „Tańca z Gwiazdami” nęci nogami. Przy okazji ujawniła, że…

Fot. InstagramKomentarze