Wlała butelkę coli do toalety! Po kilku minutach stało się coś niezwykłego!

Coca-Cola to jeden z najpopularniejszych napoi na świecie. Wielu ceni ją za niepowtarzalny smak, a także właściwości. To wcale nie jest żart, ponieważ niektórzy wykorzystują ją w walce z dolegliwościami żołądkowymi, a nawet jako pomoc domową! Przykładem kobieta z nagrania, która wlała butelkę coli do toalety!

Pyszna Cola nie tylko gasi pragnienie w upalne dni, ale ma również szereg innych zastosowań. Mówi się, „Ile ludzi, tyle pomysłów” i jest w tym stwierdzeniu wiele prawdy. Przykładów nie musimy szukać daleko. Nie raz słyszeliśmy, że coca cola to dobry „odrdzewiacz”, który skutecznie usuwa rdzę. Stosuje się ją również jako remedium w dolegliwościach żołądkowych. Ma jednak również szereg innych zastosowań, o których większość z nas nie miała bladego pojęcia. Można ją również wykorzystać w celu szybkiego pozbycia się gumy do życia wplątanej we włosy. Okazuje się, że jest także skuteczna podczas wykonywania domowych obowiązków. Jak świetnie ją wykorzystać pokazała kobieta, która wlała butelkę coli do toalety, aby pozbyć się nieprzyjemnego osadu.

 

ZOBACZ:Tak wyglądał kiedy brał narkotyki! Metamorfoza jaką przeszedł jest niesamowita!

 

 

Cola została wynaleziona na rynek pod koniec XIX wieku, a dokładnie w 1886 roku przez amerykańskiego farmaceutę Johna Pembertona. Receptura napoju opatentowanego w Atlancie od ponad 100 lat cieszy się dużym uznaniem milionów konsumentów z całego świata. Twórca Coca Coli zapewne nie spodziewał się, że jego napój oprócz tego, że będzie cieszył podniebienia może mieć inne zastosowanie. Przykładem kobieta z USA, która użyła jej jako środka dezynfekującego, oczyszczającego toaletę! Na nagraniu widać, jak wlewa butelkę coli do brudnej toalety. Po kilku minutach spłukuje wodę i ku jej ogromnemu zdziwieniu niemal cały osad znika! Dziewczyna trafnie zauważa, że napój jest dużo tańszy niż środek do czyszczenia toalet, a tak samo skuteczny! A wam zdarzyło się kiedyś użyć coli do czegoś innego niż tylko wypicia?

 

ZOBACZ TAKŻE:Kapnęła się i ZMIENIŁA IMIĘ dziecku. Brzmiało jak “GENITALIA”!

 

 Komentarze