Wojewódzki uderza w Figurskiego. Bezcenna riposta dziennikarza!

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski przez lata tworzyli dziennikarski duet. Prowadzili audycje w Antyradiu oraz w Esce Rock.

W swojej autobiografii, celebryta stwierdził, że dla Figurskiego problemem była „przewaga” Wojewódzkiego i jego liderowanie. I to właśnie miało doprowadzić do rozłamu.

Teraz Michał Figurski wydał swoją autobiografię pt. „Najsłodszy. Autobiografia pisana kciukiem”. Nie zabrakło w niej wątku dotyczącego Kuby Wojewódzkiego, a celebryta ostro zareagował.

 

https://www.instagram.com/michaufigurski/

 

W swojej książce Figurski opowiada przede wszystkim o swojej chorobie – gdy miał 19 lat zdiagnozowano u niego cukrzycę. Pisze, jak próbował ignorować to, że jest chory, prowadził bardzo intensywny styl życia i to doprowadziło do poważnych powikłań.

 

Dziennikarz pisze też o swojej karierze i o współpracy z Wojewódzkim, a celebryta szybko zareagował i napisał:

 

Nigdy nie komentuje ale dziś wyjątek. Michał Figurski wyznał w swojej książce, że powodem naszego medialnego rozbratu był mój romans z jego ówczesną partnerką. Gówno wpadło w wentylator. Nie wiem stary czy gratulować ci dzisiejszej odwagi czy wczorajszego tchórzostwa.

 

Figurski zamieścił zabawną ripostę. W swoim wpisie zaprasza Wojewódzkiego na event organizowany przez jego fundację:

 

Nie denerwuj się tak Misiu, bo ci cukier skoczy🍬 zreszta wpadnij do Stodoły w Światowy Dzień Cukrzycy 14ego listopada dobrej muzyczki posłuchać i zmierzyć wreszcie glikemię. Pora wreszcie przedłużyć….życie😅

– zachęcał.

 

A wiele osób stwierdziło, że Wojewódzki zrobił teraz Figurskiemu dobrą reklamę jego książki.

 

Pokazywała JAK elegancko jeść GOFRA. Coś poszło nie tak! [VIDEO]

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Figurski (@michaufigurski)

Komentarze