WPADKA Gessler! Wszystko nagrała jedna z bocznych kamer.

Wpadka Magdy Gessler! Całość zarejestrowała boczna kamera.

Magda Gessler jest niekwestionowanym autorytetem kulinarnym i jedną z najpopularniejszych polskich restauratorek. Jej opinia jest ważna dla wielu osób, co widać po liczbie widzów programu „Kuchenne rewolucje” na TVN. Ponadto Gessler cieszy się dużą ilością followersów na Instagramie.

Magda Gessler od lat podróżuje po lokalach w całej Polsce. Wszystko dlatego, aby ratować upadające restauracje. Ze swoim programem na TVN pojawiła się już ponad 10 lat temu. „Kuchenne rewolucje” bardzo szybko stały się hitową pozycją w ramówce tej stacji. Teraz światło dzienne ujrzała wpadka Magdy Gessler. Na nagraniu z bocznej kamery widać…

Magda Gessler ma do siebie ogromny dystans. Teraz opublikowała na swoim profilu instagramowym fragment programu, który nie zostanie wyemitowany na TVN. Doszło do zabawnej wpadki.

Na krótkim nagraniu widzimy, jak Gessler podchodzi do kamery i komentuje dokonaną rewolucję. –Pachnie pyszną polską grillowaną kiełbasą – powiedziała restauratorka. Kolejno na chwilę przerwała wypowiedź i zakończyła wpadkę słowem, którego nie możemy zacytować.

https://www.instagram.com/p/CNGNXOMJkDo/?igshid=sobcpfe4zqo7Komentarze